• English
  • English
توتان پی
  • English

رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ

دغدغه اصلی شما در کارتان باید حفظ کیفیت و تداوم لذت مشتریانی باشد که شما را انتخاب کرده‌اند. باقی کارها را به کننده‌اش بسپارید.

رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ

دغدغه اصلی شما در کارتان باید حفظ کیفیت و تداوم لذت مشتریانی باشد که شما را انتخاب کرده‌اند. باقی کارها را به کننده‌اش بسپارید.

بهترین همکار و دستیار شما در رستوران‌ها:

فقط به کیفیت غذا فکر کنید:

شما رستوران یا کافه دارید. مشتری‌های شما مشتری طعم و عطر غذا و نوشیدنی‌هایتان هستند. دغدغه اصلی شما در کارتان باید حفظ کیفیت و تداوم لذت مشتریانی باشد که شما را انتخاب کرده‌اند. باقی کارها را به کننده‌اش بسپارید.

رستوران داری هوشمند:

در یک رستوران یا کافه حرفه‌ای غیر از پخت‌وپز غذا و آماده‌کردن نوشیدنی‌ها، کارهای بسیار دیگری انجام می‌شود. کارهایی که هر کدام در کنار سرو غذا مکمل رضایت مشتری از نام شما هستند. مثلا شما در رستوران‌تان از مشتری سفارش می‌گیرید، حتی گاهی به دلیل شلوغی مجبورید از آن‌ها بخواهید که منتظر بمانند و با دادن نوبت، زمان تقریبی انتظارشان را مشخص می‌کنید، غذای مشتری که تمام شد درباره سرویس، برخورد پرسنل و کیفیت غذا از او سوال می‌کنید، هزینه غذا را از او می‌گیرید و صورت‌حساب خدماتتان را به او می‌دهید. آخر شب هم باید حساب‌وکتاب کنید که چه چیزی مصرف کردید و چقدر پول درآوردید و برای فردا چه چیزهایی می‌خواهید. دستیار هوشمند کسب‌وکار همه این کارها را برایتان می‌کند.

انتظار را کم کنید:

تصور کنید قرار است مشتری در صف انتظار بماند. به کمک دستگاهی که نزدیک در ورودی نصب کردید و با استفاده از نرم‌افزاری که به همراه دستگاه از ما گرفته‌اید از مشتری می‌خواهید نوبت بگیرد. حتی مشتری می‌تواند در زمان انتظار سفارش خودش را توی نرم‌افزار مخصوص رستوران شما ثبت کند؛ نرم‌افزاری که می‌تواند عکس واقعی غذاها و حتی فیلم نحوه آماده‌سازی‌اش را به مشتری نشان ‌دهد. سفارش مشتری مستقیما به آشپزخانه ارسال می‌شود و غذاها در فاصله زمانی انتظار مشتری آماده می‌شوند تا به محض پایان انتظار و نشستن مشتری سر میز تعیین شده غذایش هم برسد. این‌طوری هم زمان انتظار مشتریان دیگر کمتر می‌شود و هم مسئول گرفتن سفارش مجبور نیست پای هر میز ۱۰ دقیقه منتظر بماند تا همه‌افراد بعد از اینکه چند بار صفحات منو را ورق زدند تازه سفارششان را ثبت کند.

رضایت مشتری را بسنجید:

غذای مشتری که تمام شد دستگاه را روی میز می‌گذارید. کسی که قرار است حساب کند خودش صورت حساب مجازی خدماتی که داده‌اید را می‌بیند و بعد از تایید، به وسیله کارت‌خوان هوشمند وجه صورت‌حساب را پرداخت و اگر خواست علاوه بر رسید دریافت وجه، صورتحساب چاپی را هم دریافت می‌کند. بعد از این می‌توانید از مشتری بخواهید به وسیله نرم‌افزار دیگری علاوه بر ثبت مشخصات خود جهت ورود به سامانه ارتباط با مشتریان در نظرسنجی کیفیت خدماتی که داده‌اید هم شرکت کنند.

حساب دخل و خرجتان را از دستیارتان بخواهید:

نرم‌افزار انبار داری روی دستگاه بر اساس سفارشات شما می‌داند که برای فردا چه چیزهایی نیاز دارید و با زدن یک دکمه لیست خریدتان را برایتان چاپ می‌کند تا به مسئول خرید بدهید. نرم‌افزار حسابداری دستیار هوشمند کسب‌وکار هم به محض دریافت وجه مشتری، کار خودش را کرده و عدد و رقم‌های جداول حسابداری‌تان را در ستون‌های مالی درج کرده و آماده است تا در هر بازه زمانی که بخواهید گزارش مالی‌تان را روی صفحه نمایش نشان بدهد و یا برایتان چاپ کند. اگر همه این کارها را به دستیار هوشمند کسب‌وکار بسپارید کافی است خودتان فقط به کیفیت غذا فکر کنید. راستی اگر نیاز دیگری دارید به ما بگویید. ما برای همه نیازهای رستوران شما راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متفاوتی داریم.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.