• English
  • English
توتان پی
  • English

پایانه‌فروش تبلت اندرویدی C960F

پایانه فروش تبلت اندرویدی C960F

پایانه‌فروش اندرویدی تبلت C960F

 

صفحه بزرگ و ۱۰.۱ اینچی این دستگاه، امکان کاربردهای چند رسانه‌ایی (Multimedia) به همراه کاربردهای پرداخت الکترونیکی بر مبنای قابلیت‌های اندروید را فراهم می‌کند. با پایانه‌فروش تبلت اندرویدی، شما یک سلف‌سرویس قدرتمند و ارزان در اختیار دارید.

پایانه فروش تبلت اندرویدی
پایانه فروش تبلت اندرویدی

کارآمد و مقرون به صرفه

 

دارای قدرتمندترین تراشه با پردازنده فوق سریع GHz 1.8 و قوی‌ترین پیکربندی در صنعت، دارای دسترسی‌های چندگانه مانند:

bluetooth printer, cashbox , pin pad و …

پورت

روش‌های متنوع پرداخت الکترونیکی

 

با این دستگاه تمام روش‌های پرداخت با کارت‌های بانکی پشتیبانی می‌شود، امکان خواندن کارت‌های مغناطیسی و هوشمند و NFC فراهم است وهمچنین امکان پشتیبانی از Apple Pay, Samsung Pay, Wechat Pay, Ali Pay و .. وجود دارد.

پایانه فروش تبلت اندرویدی C960F
استانداردهای مهم

داری تمام استاندارد‌ها

مدیریت باشگاه‌مشتریان

 

برخورداری توامان از خدمات برنامه‌های اندروید و قابلیت‌های پرداخت‌الکترونیکی از این دستگاه ابزار فوق‌العاده‌ای برای کاربردهای باشگاه‌مشتریان ساخته است.

تبلت اندرویدی C960F

دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

 

پایانه‌فروش اندرویدی قابلیت مدیریت کسب‌وکار شما را دارد. این دستگاه یک All in One واقعی است که در اختیار کاربران آن قرار می‌گیرد. هرگونه اپلیکیشن و برنامه کاربردی فروش، حسابداری و انبارداری قابلیت نصب بر روی این دستگاه را به صورت مستقل و یا با ترکیب قابلیت‌های شبکه پرداخت را دارد. 

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.