• English
  • English
توتان پی
  • English

کسب‌وکار خانگی

ما با پیشنهاد استفاده از دستیار هوشمند کسب‌وکار، تحول در انجام امور کسب‌وکار کوچک‌تان را به شما تقدیم می‌کنیم.

کسب‌وکار خانگی

ما با پیشنهاد استفاده از دستیار هوشمند کسب و کار، تحول در انجام امور کسب و کار کوچک تان را به شما تقدیم می کنیم.

دستیار هوشمند برای کسب‌وکارهای خانگی:

تحول محدود نیست:

همین که شما دست‌روی‌دست نگذاشته‌اید و کسب وکار خود را راه‌انداخته‌اید یعنی به تحول اعتقاد دارید؛ تحول در زندگی و نحوه کسب درآمد. ما با پیشنهاد استفاده از دستیار هوشمند کسب‌وکار، تحول در انجام امور کسب‌وکار کوچک‌تان را به شما تقدیم می‌کنیم.

مهم‌ترین کاری که یک دستیار هوشمند کسب وکار می‌تواند برای شما بکند به عهده گرفتن حساب و کتاب مال‌تان است؛ کاری که بدون تعارف خیلی‌ها به خوبی از پسش بر نمی‌آیند و حوصله‌اش را ندارند. شما تمام عدد و رقم‌های خرید اقلام اولیه و فروشتان را در نرم‌افزار حسابداری که ما به همراه دستیار هوشمند کسب‌وکار به شما می‌دهیم وارد کنید، دستگاه و نرم‌افزار به کمک هم حساب‌دار شما هستند و هر وقت که بخواهید می‌توانند به شما گزارش بدهند.

 

مدیر فروش داشته باشید:

در کنار این، دستگاه جدید شما می‌تواند وظیفه مدیریت‌فروش شما را به عهده بگیرد. به محض دریافت سفارش کار را به دستیار هوشمند کسب وکار بسپارید تا محصول مورد سفارش را از موجودی‌تان کم کند و به شما بگوید برای تولید محصولات آینده چه چیزهایی می‌خواهید.

دستیار هوشمند کسب‌وکار کارتخوان هم هست و مشتری شما می‌تواند به راحتی در کارت‌خوان خودتان کارت بکشد و هزینه محصول یا خدمتی که از شما گرفته را پرداخت کند. اگر شما صاحب یکی از دستیارهای هوشمند کسب‌وکار ما باشید فقط کافیست از تلفن هوشمندتان برای توسعه تبلیغات کسب‌وکارتان در فضای مجازی و تماس‌های شخصی استفاده کنید و باقی کارها را به دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان بسپارید.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.