• English
  • English
توتان پی
  • English

سامانه مدیریت اعتبار و امتیاز و تخفیف

با توجه به اینکه مشتری همواره اصلی‌ترین سرمایه‌ی هر مجموعه‌ای است، جذب و نگهداشت و تعمیق وفاداری مشتری یکی از ضروریات هر کسب‌وکاری شده‌است. نیاز به ارایه خدمات وفاداری در قالب اعتبار، امتیاز و تخفیف و ایجاد باشگاه مشتریان یکی از روش‌های مرسوم و لازم برای تمام انواع کسب‌وکارها شده است. تنوع خدمات مورد نیاز و حفظ اصل تکریم مشتری استفاده از سامانه‌های مکانیزه را ضروری ساخته‌است.

ارایه خدمات باشگاه مشتریان مبتنی بر کارت بسیاررایج و متداول است و یکی از نیازمندی‌های این امر سهولت عضویت در باشگاه و بهره‌مندی از خدمات آن در سطوح مختلف عضویت اعم از عادی، ممتاز، ویژه و اعمال سیاست‌های کسب‌وکار بدون دخالت نیروی انسانی است.

توتان پی سماوات

سماوات

سماوات که کوته‌واژه سامانه مدیریت اعتبار و امتیاز و تخفیف است را برای پاسخ به این نیاز ارایه کرده‌است. ارایه کارت عضویت در باشگاه و بهره‌مندی از خدمات آن در سطوح مختلف عضویت اعم از عادی، ممتاز، ویژه و اعمال سیاست‌های کسب‌وکاری بدون دخالت نیروی انسانی، امکان تحکیم روابط بین بنگاه اقتصادی و مشتریان آن را فراهم خواهدنمود.

سماوات با استفاده از کارت‌های الکترونیکی و بستر نظام پرداخت‌الکترونیکی کشور راه‌حل ویژه و ممتازی را در این زمینه فراهم نموده که استفاده از آن شما را شگفت‌زده می‌کند.

توتان یعنی توسعه و تحقق ایده‌های نوین

به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

مزایای سماوات

مدیریت روابط با مشتریان و اعضای باشگاه در سه قالب اعتبار و امتیاز و تخفیف بر اساس:

نوع مشتری

نوع مرکز ارایه دهنده خدمت

نوع  کالاها و یا خدمات دریافتی   

کارتخوان اندروید
کارآمد و مقرون به صرفه

امکان ارایه بر روی انواع کانال‌های پرداخت الکترونیکی اعم از پایانه‌فروش، USSD، کیوسک و اینترنت

امکان ارایه خدمات مبتنی بر کارت‌های الکترونیکی و دیگر ابزار شناسایی مشتریان

کنترل سیستم پرداخت

مدیریت یک‌پارچه و مرکزی کلیه عملکردهای سامانه به صورت مرکزی و برخط (Online)  

امکان تعریف رابطه مشتری با گروه کالاها و خدمات در مراکز ارایه خدمت

هر کسب‌­وکاری، در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.