• English
  • English
توتان پی
  • English

پایانه‌فروش اندرویدی صنعتی i9000s

پایانه فروش اندرویدی صنعتی i9000s

i9000s یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های پایانه‌فروش اندرویدی است. این دستگاه علاوه بر آنکه تمام ویژگی‌های یک ترمینال پرداخت و بانکی را داراست یک PDA صنعتی با سیستم عامل اندروید است. ویژگی ضدضربه بودن آن، این دستگاه را در تمام دنیا ممتاز و ویژه نموده که جایگزینی ندارد.

 

عملکرد و امنیت فوق‌العاده

 

i9000s دارای دو پردازنده است: پردازنده اصلی برای انجام وظایف عملیاتی و پردازنده موازی برای انجام اقدامات امنیتی. پردازنده اصلی وظیفه انجام کارکردها وپردازش برنامه‌های اصلی و پردازنده امنیتی برای تامین امنیت فرایند تراکنش‌های پرداخت شامل امنیت سخت‌‌افزاری و نر‌م‌افزاری، امنیت اپلیکیشن‌ها و امنیت عملیاتی به کار برده می‌شود. هر دو پردازنده باهم کار می‌کنند و در عین حال وظایف مربوط به خود را هم به‌طور جداگانه انجام می‌دهند، که نتیجه آن سیستمی روان و کارآمد و در عین حال ایمن است.

فروشگاه
pos-i9000s

روش‌های متنوع پرداخت الکترونیکی

 

با این دستگاه تمام روش‌های پرداخت با کارت‌های بانکی پشتیبانی می‌شود، امکان خواندن کارت‌های مغناطیسی و هوشمند و NFC فراهم است وهمچنین امکان پشتیبانی از Apple Pay, Samsung Pay, Wechat Pay, Ali Pay و .. وجود دارد.

بدون مشابه

 

i9000s یک دستگاه صنعتی است و در قبال افتادن از فاصله ۱۳۰ سانتی‌متری بر روی زمین تضمین شده‌است. از این دستگاه به راحتی برای استفاده در مکان‌های پرتردد و بالاخص صنعت حمل‌ونقل می‌توان استفاده نمود.

i9000s-safe
باشگاه مشتریان

مدیریت باشگاه‌مشتریان

 

برخورداری توامان از خدمات برنامه‌های اندروید و قابلیت‌های پرداخت‌الکترونیکی از این دستگاه ابزار فوق‌العاده‌ای برای کاربردهای باشگاه‌مشتریان ساخته است.

داری تمام استاندارد‌ها

lcd-i9000s

قابلیت‌های کاربردی

 

باتری قوی با قابلیت شارژ سریع، بارکد اسکنر دوبعدی پرسرعت و امکان نصب اسکنر اثر انگشت، امکان اتصال به اینترنت از طریق WiFi و (GPRS (4G، امکان نصب نرم‌افزارهای فروش، حسابداری، انبارداری و هر برنامه مرتبط به صورت توامان با برنامه‌های پرداخت‌الکترونیکی و … قابلیت‌های کاربردی این دستگاه را ویژه و ممتاز کرده‌است.

طراحی صنعتی بی نظیر

طراحی صنعتی بی‌نظیر

 

طراحی صنعتی دستگاه اجازه فعالیت در شرایط سخت کارگاهی را به آن می‌دهد و از این نظر این دستگاه در صنعت بانکداری و پرداخت‌الکترونیکی مشابهی ندارد.

POGO Pin

 

با POGO Pin کاربردهای مختلفی مانند خواندن کارت شناسایی، اسکن اثر انگشت، WiFi و پایه چندمنظوره برای شارژر، اتصال به صندوق پول و پین‌پد، یک درگاه USB و اتصال Ethernet به سهولت و خارج از دستگاه فراهم می‌شود.

stand-i9000s
جای رول کاغذی

دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

 

پایانه‌فروش اندرویدی قابلیت مدیریت کسب‌وکار شما را دارد. این دستگاه یک All in One واقعی است که در اختیار کاربران آن قرار می‌گیرد. هرگونه اپلیکیشن و برنامه‌کاربردی فروش، حسابداری و انبارداری قابلیت نصب بر روی این دستگاه را به صورت مستقل و یا با ترکیب قابلیت‌های شبکه پرداخت را دارد. 

لوازم جانبی

پایه دستگاه

پایه دستگاه

بند محافظ

بند محافظ

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهند. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.