• English
  • English
توتان پی
  • English

شبکه‌های پخش و توزیع

دستگاهی که شما به همکاران‌تان داده‌اید نه تنها کار تبلت کارتخوان و پرینتر را می‌کند بلکه فراتر از انتظار شما به کمک کسب‌وکار شما و همکاران‌تان خواهدآمد.

شبکه‌های پخش و توزیع

دستگاهی که شما به همکاران‌تان داده‌اید نه تنها کار تبلت کارت‌خوان و پرینتر را می‌کند بلکه فراتر از انتظار شما به کمک کسب‌وکار شما و همکاران‌تان خواهد آمد.

پایانه هوشمند یوروو چه کمکی به شرکت‌های پخش و توزیع کرده است؟

 

شما پیشرو هستید؟

تصورکنید شما یک شرکت پیشرو در پخش محصولات دارید. ماموران پخش شما چه چیزهایی به همراه دارند؟ معمولاً یک تبلت، یک دستگاه کارت‌خوان و اگر خیلی حرفه‌ای باشید یک پرینتر پرتابل بلوتوث برای چاپ صورت‌حساب‌ها. حالا تصور کنید همه این دستگاه‌ها را از همکاران‌تان بگیرید و به آن‌ها دستگاهی بدهید که به اندازه همان کارت‌خوان سیار توی دستشان است. بله دستگاهی که شما به همکاران‌تان داده‌اید نه تنها کار تبلت کارت‌خوان و پرینتر را می‌کند بلکه فراتر از انتظار شما به کمک کسب‌وکار شما و همکاران‌تان خواهد آمد. 

 

 

وقت سفارش‌گیری است:

 از اعزام بازاریاب به فروشگاه‌های هدف شما شروع کنیم. بازاریاب‌های شما با داشتن دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌توانند کلیه محصولات شما را در صفحه نمایش دستگاه به خریدار نشان دهند و همانجا از او سفارش بگیرند؛ سفارشی که در لحظه به انبار اعلام و درسامانه انبارداری شما اعمال می‌شود. حتی اگر فرآیند توزیع شما به صورت پخش گرم باشد، هر تعداد از هر محصولی که بعد از ثبت در سامانه شما روی دستیار هوشمند کسب‌وکار از خودرو پخش شما تحویل مشتری شده‌باشد هم در سامانه انبارداری و مالی شما به صورت آنلاین به روز خواهدشد.

اگر خریدار وقت و حوصله دیدن تعداد بی‌شمار محصولات شما در نرم‌افزار سفارشات را ندارد و تنها چند محصول محدود می‌خواهد، بازاریاب شما جهت سهولت و سرعت در ثبت سفارش به وسیله دستیار هوشمند کسب‌وکار بارکد محصولات را اسکن و تعداد سفارش را به نام خریدار ثبت می‌کند، به همین سادگی. بعدتر صورت‌حساب خریدار را با همین دستگاه به او تحویل می‌دهد و مبلغ خرید به وسیله کارت خریدار بر روی کارت‌خوان این دستگاه هم در لحظه به حساب شما واریز و تایید کلیه این عملیات با ثبت امضای دیجیتال مشتری بر صفحه‌نمایش دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان انجام می‌شود.

می دانید همکاران‌تان در هر لحظه کجا هستند؟

 در کنار این‌ها، دستیار هوشمند کسب‌وکار با تمام قابلیت‌ها و امکانات فراوان‌اش دستگاه کارت‌خوان سیار و هوشمندی است که می‌توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارت‌خوانی که تاییدیه‌های داخلی و بین‌المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت‌های بانکی هوشمند و کارت‌های مگنت، قابلیت‌هایی دارد که به خاطر آن‌ها بیشتر از سایر دستگاه‌ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب‌وکار خواهدبود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش‌های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهدداشت.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.