• English
  • English
توتان پی
  • English

در توتان‌ پی شما همواره می‌توانید به بی‌نهایت فکر کنید.

ما در توتان با ارایه پیشنهادات حرفه‌ای در حوزه پرداخت و مدیریت مالی کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، مسیر پیشرفت را برای آنچه که شما نیاز دارید هموار کرده‌ایم. دستگاه‌های دریافت و پرداخت توتان، این‌بار با ظاهری کوچک اما با دوام، کلاسیک ولی شیک، پا به عرصه مدیریت امور مالی گذاشته تا هرجا که هستید برای همیشه ماندگار بمانید.

توتان یعنی توسعه و تحقق ایده‌های نوین به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

android-apollo

صندوق فروشگاهی اندرویدی آپولو – مدل AP116A

با کمک این سخت‌افزار پیشنهادات حرفه‌ای و راهکارهای کلی مرتبط با صندوق فروشگاهی را بیشتر تجربه کنید. راهکار All-in-One با ماژول پرداخت مجاز و نمایشگر افقی خیره‌کننده با سیستم‌عامل اندروید برای اجرای اپلیکیشن‌های مدرن امکان بهره‌برداری همه جانبه و مناسب برای هرگونه فعالیت را برای شما به همراه خواهدداشت.

این محصول دارای گواهینامه استاندارد CE می‌باشد.

صندوق فروشگاهی حرفه ای

اطمینان از کیفیت پایدار و افزایش عمر محصول

دارای صفحه لمسی خازنی ابتکاری

نمایشگر 11.6 اینچی لمسی صندوق فروشگاهی تبلتی برای راهکارهای پرداخت شما.

نمایشگر TFT با نور پس‌زمینه

برند جدید صفحه نمایش از نوع IPS چند لمسی خازنی HD BOE

apollo
apollo2

مشخصات فنی:

دارای مادربرد صنعتی با عملکرد بالا

مجهز شده با پردازنده Rock chip RK3288, Quad-core Cortex A17 تا 1.8GHz برای محاسبات با کارایی بالا

با داشتن 4GB حافظه رم و 16GB حافظه eMMC و با سیستم‌عامل اندروید یک ساختار و پایه خوبی برای خرده‌فروشی‌های کوچک بوجود آورده‌است.

هنر ساده بودن برای خرده‌فروش‌ها

 

طراحی نوآورانه منحصربه‌فرد و شیک سخت‌افزار، تجربه کاری با کیفیت بالا و راحت، در محیط‌های داخلی و خارجی را برایتان به ارمغان می‌آورد. کیفیت و قیمت مقرون‌به‌صرفه، این محصول را به یکی از ایده‌های متمایز در حوزه عملیات پرداخت تبدیل کرده‌است.

فروشگاه
apollo1

کنترل دقیق کیفیت

 

اعضای گروه کنترل کیفیت که متشکل از مهندسین با تجربه هستند اولویت کار را کنترل همه جوانب در تمام زمان تولید از انتخاب اقلام و اجناس اولیه تا بسته‌بندی قرار می‌دهند. کنترل کیفیت توسط این تیم با تجربه در هر مرحله از تولید با دقت بسیار بر روی محصول نمونه برای اطمینان از کیفیت انجام می‌شود.

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی (Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترس است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

 

پذیرندگی دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی)

پذیرندگی درگاه پرداخت اینترنتی

پذیرندگی دستگاه خودپرداز

در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌کنیم.

خدمات باشگاه‌مشتریان

 

 

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه‌مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می­‌شوند.

پرداخت

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.