• English
  • English
لوگو
  • English

بستر امن و مدرن طراحی‌ شده ما با ارایه دروازه ‌پرداخت به‌صورت شخصی و عمومی‌ امکان انتقال وجه امن از طریق لینک پرداخت اختصاصی را فراهم کرده‌است. به‌این‌ترتیب همه کسب‌وکارها با ارسال لینک پرداخت هر محصول می‌توانند بدون نیاز به اعلام شماره‌حساب، کارت‌بانکی یا مبلغ به ‌صورت آنلاین و به ساده‌ترین شکل ممکن وجه کالا و خدمات خود را دریافت کنند.

پیش‌تر کسب‌وکارها برای دریافت دروازه پرداخت باید به بانک‌ها یا شرکت‌های PSP مراجعه کرده و یک فرایند پیچیده و نسبتا طولانی ‌مدت و دست و پاگیر را طی می‌کردند اما به کمک توتان ­پی کسب‌ وکارهای فعال در فضای اینترنتی و دیجیتال، حتی مدیران صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی به‌راحتی می‌توانند در کمترین زمان دروازه پرداخت ویژه خود را دریافت کرده و برای تک‌تک محصولات یا اشخاص مدیون به خود لینک اختصاصی تعریف کنند و هزینه خدمات را با چند کلیک و به راحتی به ‌صورت آنلاین دریافت کنند.

تحولات دنیای دیجیتال و عبور از عصر فرایندهای الکترونیکی همه عادات ما را تغییر داده‌است. کسب‌وکارهای اینترنتی در حال حاضر به خدماتی فراتر از خدمات الکترونیکی نیاز دارند تا بتوانند همگام با تحولات دنیای دیجیتال خدمات خود را ارتقا داده و روزبه‌روز گسترش ‌یابند.

نیاز به راه‌­اندازی سریع و آسان درگاه پرداخت اینترنتی یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر کسب‌­وکاری است و خدمات ارزش‌­افزوده پرداخت‌الکترونیکی نیاز روزافزون کسب‌وکارهایی است که آماده ورود به مرحله دیجیتالی شدن هستند.

توتان‌پی برای هر دو گروه از کسب­‌وکارها تدارک ویژه‌ای دیده‌است و با خدمات توتان­‌پی تمام چالش­‌های پرداخت الکترونیکی کسب‌­وکارها حل خواهدشد.

خرید اینترنتی

هر کسب‌­وکاری در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

  برای درخواست درگاه پرداخت اینترنتی خود از این لینک استفاده نمایید:

مراحل دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین:

۱- تکمیل فرم و ارایه اطلاعات اولیه توسط متقاضی

۲- دریافت اطلاعات تکمیلی و بررسی مدارک و احراز هویت متقاضی

۳- عقد قرارداد

۴-راه‌اندازی درگاه و انجام تراکنش

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی توتان

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی توتان

هر کدام از این مزایا را می­‌توانید در زمان درخواست درگاه پرداخت اینترنتی تقاضا نمایید تا هم­زمان با ارایه درگاه این خدمات نیز بر روی آن­ها فعال شود.

گزارشات مختلف ردگاه پرداخت اینترنتی

دریافت گزارشات متنوع روی پنل اختصاصی

 

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان انواع گزارش‌های آماده شده برای مدیریت تراکنش‌های خود را می‌توانند از پنل اختصاصی خود دریافت نمایند. در صورت نیاز به گزارش‌های خاص نیز توتان آمادگی دارد این گزارش‌ها را در صورت توافق با پذیرندگان برای آن­‌ها پیاده­‌سازی نماید.

خدمات تسهیم وجوه حاصل از تراکنش

 

توتان یکی از کامل­‌ترین زیرساخت­‌های لازم برای ارایه خدمات تسهیم وجوه را داراست. با توجه به انواع و اقسام مشارکت­‌هایی که در کسب­‌وکارهای امروزی رخ می­‌دهد نیاز به تسهیم وجوه حاصل از تراکنش روزبه‌­روز بیشتر و پیچیده‌­تر می‌­شود. در توتان سه روش تسهیم تراکنش وجود دارد:

۱- تسهیم تراکنش به صورت پیش­‌فرض ثابت

۲- تسهیم تراکنش به صورت داینامیک و با استفاده از سامانه خود پذیرنده

۳- تسهیم تراکنش به صورت دستی و از طریق پنل اختصاصی پذیرنده

این خدمت را باید تجربه کنید تا به کیفیت آن پی‌ببرید.

تسهیم تراکنش درگاه پرداخت اینترنتی

تسویه زمان­‌دار

 

برخی از کسب‌­وکارها نیاز دارند تا تسویه وجوه حاصل از تراکنش خود را با تاخیر و مثلا بعد از تحویل کالا به مشتری انجام داده و آن تراکنش‌ها را بعد از تحویل، تسویه نمایند. هم‌زمان با تسویه زمان‌دار می­‌تواند تسهیم تراکنش هم انجام شود و همچون تسهیم تراکنش سه روش برای آن وجود دارد:

۱- تسویه زمان­‌دار تراکنش به صورت پیش‌فرض ثابت

۲-تسهیم تراکنش به صورت داینامیک و با استفاده از سامانه خود پذیرنده

۳-تسهیم تراکنش به صورت دستی و از طریق پنل اختصاصی پذیرنده

استرداد مبالغ تراکنش به خریدار (Refund)

 

استرداد وجوه تراکنش به خریداران یکی از نیازهای روزمره و روبه افزایش کسب­‌وکارهای اینترنتی است و یک کسب‌­وکار دیجیتال نیاز دارد که بتواند این خدمت را به صورت اتوماتیک در سامانه خود داشته‌باشد. این خدمت برای پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان فراهم است و می‌­توانند لذت آن را تجربه نمایند.

استرداد مبالغ تراکنش

برخورداری از سرویس «بپرداز»

 

توسعه معاملات در شبکه­‌های مجازی واقعیتی انکارناپذیر است و بسیاری از فروشندگان کالا و خدمات در این شبکه‌­ها اصولا فاقد وب‌سایت هم هستند. توتان سرویس فوق‌­العاده «بپرداز» را برای این گروه از فروشندگان طراحی کرده‌است، اما استفاده از آن محدود به این نوع از فروشندگان نیست و هر کسب‌­وکاری از آن می‌تواند بهره‌­مند شود. این خدمت در واقع پرداخت بدون حضور کارت است و برای هر کسب‌وکاری می­‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. توصیه می‌­کنیم حتما با این خدمت آشنا شوید. بی‌­شک متقاضی آن خواهیدشد.

پرداخت شناسه‌دار

 

شناسه‌­دار کردن دریافت‌های هر کسب‌وکار تقریبا دارد به یکی از نیازهای ضروری کسب‌­وکارها تبدیل می‌شود. توتان با معرفی خدمت کاوش (کسب الکترونیکی وجوه شناسه­‌دار که یکی از مجموعه خدمات دپاست) یکی از پیشگامان توسعه این خدمت در کشور به شمار می­‌رود. این امکان به پذیرندگان امکان مدیریت آسان‌­تر و متمایز حساب‌­های خود را می‌دهد.  برای آشنایی بیشتر با این خدمت از این لینک استفاده نمایید.

ایمیل و پیامک

امکان ارسال ایمیل و پیامک

 

ارسال ایمیل و یا پیامک در زمان انجام تراکنش‌­ها، یکی از خدماتی است که بنا به تقاضای پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی قابل ارایه است. در این خدمت پذیرنده می­‌تواند تقاضای ارسال ایمیل و یا پیامک با متن دلخواه خود را داشته‌باشد.

عضویت در باشگاه مشتریان

 

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان می­‌شوند و از مزایای آن به صورت خدمات خاص و متنوع بهره­‌مند می‌شوند. این خدمات روزبه‌روز افزایش می‌­یابند و شما از طریق اپلیکیشن توکاپی می‌توانید از آن­‌ها مطلع شوید.

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی
خدمات سماوات درگاه پرداخت بانکی

خدمات سماوات

 

ارایه خدمات وفاداری به مشتریان کسب‌­وکارها یکی از ابزارهای ضروری برای رقابت است و توتان امکان ارایه خدمات باشگاه‌مشتریان توسط پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی به مشتریان خود را در قالب خدمت سماوات فراهم کرده‌است. فرصت آشنایی با این خدمت را از دست ندهید.

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می­‌توانید تجربه کنید.

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکشن می­توانید تجربه کنید.

بپرداز

۱- سرویس پرداخت بدون حضور کارت

۲- راه­‌گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

۳- خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه­‌های مجازی

بپرداز

خدمات باشگاه مشتریان

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهند. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.