• فارسی
Think beyond the borders with Totan

Think beyond the borders with Totan

توتان‌پی

پس از سال‌ها تلاش بی‌وقفه و توسعه زمینه‌های فعالیت‌های گروه‌توتان و پایه‌­گذاری هولدینگ توتان، ماموریت ارایه کلیه فعالیت‌های خدمات پرداخت‌‌الکترونیکی گروه، به عضو جدید خانواده توتان محول شد و شرکت توسعه کسب‌وکار دیجیتال توتان با نام تجاری توتان‌پی در سال 1399 تاسیس شد. در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌­کنیم تا با حفظ کلیه قوانین و ضوابط حاکم بر نظام پرداخت کشور و مطابق با پروتکل‌های بین‌المللی امنیتی در این حوزه، خدمات پرداخت را برای کاربران آسان­‌تر و متنوع‌تر ساخته و با ارایه راه‌کارهای خلاقانه و بدیع به بهبود تجربه کاربران حوزه  مالی و پرداخت کمک کنیم و یاری موثر برای تحول دیجیتال در بنگاه‌های اقتصادی باشیم.

در توتان‌پی بر اساس چشم‌انداز و ارزش‌های گروه توتان، ما همواره سعی خواهیم کرد که در خدمات خود امکان بهره‌برداری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را فراهم نماییم. مثال آن پیشتازی در معرفی محصولات ویژه‌ای همچون دستگاه‌های پایانه‌فروش اندرویدی در مدل‌های معمولی و صنعتی و تبلت، خودپرداز فروشگاهی اندرویدی به صورت کاملا اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه، برای اولین بار به بازار کشور توسط گروه توتان بوده‌است.

 

تکمیل بودن سبد خدمات توتان‌پی را نیز از وظایف خود می‌دانیم که در این زمینه همراه با انواع خدمات پرداخت‌الکترونیکی توتان تاکنون محصولات و خدمات زیر نیز به بازار ارایه شده‌اند:

 

    *سخت‌افزارهای مکمل همچون صندوق فروشگاهی در سه مدل اندرویدی و ویندوزی 

    *نرم‌افزارهای فروشگاهی

    *سامانه نوبت‌دهی با خدمات پرداخت‌الکترونیکی

نوآوری همیشه بخش جدایی‌ناپذیر محصولات و خدمات ما بوده‌است و با توجه به نهادینه شدن این امر در گروه توتان، قطعا در آینده محصولات و خدمات متنوع‌تر دیگری نیز به مجموعه فوق اضافه خواهدشد.

 

با کمک فن‌آوری‌های نوین در توتان‌‌پی تلاش می‌کنیم:

  •    * فرآیند پرداخت‌­های خرد و تجاری مشتریان خود را تسهیل نماییم.
  •    * فرایندهای پرداخت را با فرایندهای عملیاتی مشتریان تلفیق و آن را به صورت یک خدمت یک‌پارچه ارایه نماییم.
  •    * امکان ارایه خدمات ارزش‌افزوده بر بستر پرداخت‌الکترونیکی را برای مشتریان فراهم نماییم.
  •   * با در اختیار گذاردن پلتفرم باز فرآیند خدمات‌رسانی فعالین و ارایه دهندگان خدمات را از طریق انواع درگاه‌های پرداخت خود نظیر: پایانه‌فروش، پرداخت اینترنتی و خودپرداز را            ساده‌تر کنیم.

چشم‌انداز گروه توتان

خانواده توتان باید در کسب‌وکارهای دیجیتال به‌عنوان الگوی نوآوری و تحقق ایده‌های نوین شناخته شود و از منظر مشتریان، تیم‌های نوپا (Startup) و افراد مستعد و کوشا جزو گزینه‌های با اولویت بالا برای توسعه ایده‌های نوین و تحقق رویاهای چالش‌برانگیز کسب‌وکاری باشد.

دفتر توتان
مشارکت در توتان

ارزش‌های گروه توتان

* خلاقیت و نوآوری

* ارتقای روزافزون کیفیت

* صداقت و صراحت در برخورد با ذینفعان

* همراهی و همگامی با مشتریان تا رفع نیازهای واقعی

* پایبندی به تعهدات

* مشتری‌مداری و تکریم مشتریان

* آمادگی توسعه همکاری‌های برون سازمانی

* رویکرد حرفه‌ای به تمام جنبه‌های کسب‌وکار

گواهی‌نامه‌ها

 

توتان دارای مجوز ارایه خدمات پرداخت‌یاری از بانک مرکزی‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران و شاپرک و همچنین عضو نظام صنفی رایانه‌ای و شورای عالی انفورماتیک کشوراست.

راه‌کارهای توتان‌پی برای کسب‌وکارها

این روزها سنتی‌ترین کسب‌وکارها هم دریافته‌اند که برای بهبود جریان کسب‌وکار خود باید از راه‌کارهای متنوع و جدید و یکپارچه با خدمات پرداخت استفاده کنند و در دنیای دیجیتال حضور داشته باشند. در عصر ارتباطات، ساده‌تر شدن کارها برای صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به زندگی راحت یک ضرورت است، همه کسب‌‌و‌کارها ناگزیرند جدیدترین روش‌های پرداخت را در اختیار مشتری قرار دهند تا کارها به راحت­‌ترین شکل ممکن پیش‌رود، در غیر این صورت حرکت در مسیر رشد و تعالی برای آن‌ها بسیار دشوار خواهدشد. با حرکت کسب‌‌وکارها به سمت دیجیتالی شدن لزوم تنوع خدمات پرداخت متناسب با این فضا نیز افزایش می‌­یابد.

از اهداف و رویکردهای ما در توتان‌پی، فعالیت تخصصی در شاخه‌های مختلف صنعت پرداخت، تشخیص صحیح نیاز کسب‌‌وکارها و ایجاد راه‌حل‌های اختصاصی برای شرکت‌ها است. ما در توتان‌‌پی خدمات پرداخت مورد نیاز کسب‌وکارها به‌ صورت اختصاصی هم ارایه می‌دهیم تا کسب‌وکارهای مختلف بتوانند به ساده‌ترین شکل ممکن فرایندهای مالی و پرداخت خود را به صورت یکپارچه و تلفیقی با سامانه‌های عملیاتی خود پیش ببرند.

Totan believes in providing the best support services to the customers. Totan acceptors can apply and follow up their requests using Totan’s Call Center

Channels to Totan’s call center

In this application, there is an acceptor service section that is active for Tutan acceptors. In this section, in addition to receiving reports and customer club services, acceptors can also submit and follow up on their support requests

خدمات پذیرندگی

Totan Customer Help Center experts answer all the problems and questions of Totan acceptors. Totan recipients can contact the center to raise their issues and to get informed about the process

By using the call center section on this site, Totan acceptors have access to the Totan Call Center system and can both raise their support needs, receive the required reports, and benefit from customer club services

Totan’s Call center

A bridge between acceptors and Totan

Business partners

Until now, they have trusted to totan

همراهان

از طریق اطلاعات زیر می‌توانید با توتان تماس حاصل فرمایید.

Subscribe to Totan Newsletter