• فارسی

2dota

2dota

شرکت دانش‌بنیان تیروژ کاران‌غرب قریب به ده‌سال پیش، آغازگر جنبشی عظیم و متفاوت در زمینه رسیدگی به امور حسابداری بود و حالا نیز با تطبیق شاخصه‌های نرم‌افزار با استاندارهای جهانی، تبدیل به پدیده‌ای نوین در زمینه نرم‌افزار حسابداری شده و با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و گسترش اطلاعات در تلاش است تا شیوه‌ای تازه از حسابداری نسل جدید را ارایه دهد.

دودوتا یک نرم‌افزار حسابداری است که با نصب آن بر روی گوشی، تبلت یا رایانه می‌توان تمامی کارهای حسابداری خود را بدون نیاز به ‌حسابدار یا دانش حسابداری به‌سادگی و بسیار سریع با هر حجم کاری انجام داد. نرم افزار حسابداری دودوتا در بستر امن اندروید طراحی گشته  و در  سه‌نسخه  عادی، حرفه‌ای  و تحت‌وب عرضه گردیده است.

نسخه عادی دودوتا

نسخه عادی نرم‌افزار حسابداری دودوتا نسخه‌ای پایه است، که با محور اصلی خرید و فروش کالا ،صندوق، انبار، مدیریت نقد و بانک، ثبت درآمد و هزینه، ثبت بارکد و… به گونه‌ای طراحی شده تا پاسخگوی تمام نیازهای یک فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی باشد.

نسخه حرفه ای دودوتا

نسخه‌حرفه‌ای نرم‌افزار حسابداری دودوتا با قابلیت کنترل و مدیریت دقیق بر امور مالی و حسابداری، ثبت آرتیکل‌های مرکب، تولید فرمت‌های استاندارد از ۳۳ گزارش و همچنین چاپ، به اشتراک‌گذاری گزارشات و فاکتورها و…با کارکرد بسیار ساده و در عین حال کاربردی، ویژه اصناف و فروشگاه‌های بزرگ و پرتردد است.

نسخه تحت شبکه

نسخه تحت‌شبکه نرم‌افزار حسابداری دودوتا با ارائه سیستمی یکپارچه و پرقدرت جهت پوشش و سازمان‌دهی تمام فعالیت‌های شرکت‌های بزرگ پخش و فروشگاه‌های زنجیره‌ای که دارای شبکه فروش محصولات هستند به نحوی طراحی گشته تا روند فروش و نظام‌مندسازی توزیع مویرگی را تسریع و سامان دهد.

برنامه نویس

بخش تخصصی دودوتا:

گزینه حسابداران برای افرادی که به علم حسابداری آشنایی دارند طراحی‌شده که امکان تعریف و تغییر سرفصل‌ها، ثبت سند دستی (ارتیکل مرکب)، بستن سال مالی، صورت سود و زیان، گردش وجه نقد، ترازهای مالی، سرمایه، پیش‌بینی سالیانه و… را میسر می‌سازد.

نقش دودوتا در فروشگاه‌های بزرگ:

فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای که دارای شبکه فروش هستند می‌توانند با نصب نسخه شبکه (سرور و کلاینت با ارتباط داخلی یا اینترنتی) اطلاعات مالی و آمارهای حسابداری بسیار دقیقی را با تعیین سطح دسترسی به‌تمامی واحدها به‌صورت آنلاین انتقال دهند. تلفیق این نرم‌افزار و دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی توتان، مدیریت امورمالی و کسب‌و‌کار را به جدیدترین روش‌های مدیریتی روز دنیا برای شما به ارمغان می‌آورد.

قابلیت نرم‌افزار دودوتا:

اتصال به کلیه چاپگرها، بارکد خوان‌ها، و ترازوهای دیجیتال از طریق کابل، بلوتوث و وای‌فای

چاپ مستقیم و اشتراک‌گذاری فاکتور، صورتحساب وگزارشات از راه اس‌ام‌اس، تلگرام، ایمیل و… برای مشتریان و سهام‌داران با فرمت گزارشات هوشمند نرم‌افزار

دریافت فاکتور

بدون نیاز به اینترنت، امنیت مطلق اطلاعات مالی اعم از لیست مشتریان، میزان‌فروش و… ، عدم دسترسی شرکت سازنده و هکرها به اطلاعات مالی شما

تبدیل دوربین دستگاه به بارکدخوان و حذف تایپ نام کالا و ساخت کاتالوگ‌های دیجیتال، ارسال خودکار اس‌ام‌اس در سررسید چک‌ها همراه با پنل مدیریتی

بارکد خوان
خرید آنلاین

خرید آنلاین و فعال‌سازی قفل دیجیتال به ‌محض خرید و فعال‌سازی سریع و آسان درصورت مفقودی دستگاه یا حذف نرم‌افزار، امکان معرفی نرم‌افزار به اداره دارایی و دریافت فاکتور رسمی

قابلیت‌های نسخه عادی نرم‌افزار دودوتا

نسخه عادی نرم‌افزار دودوتا برای فروشگاه‌های کوچک و خرده‌فروشی مانند:(روسری فروشی‌ها، مغازه‌های کیف و کفش فروشی و مشاغل خرد دیگری که حجم کاری آن‌ها زیاد نباشد) مورد استفاده قرار میگیرد.

۱. دریافت وجه نقد از مشتریان، فروشندگان، سهام‌داران و بانک در تاریخ مشخص

۲. گزارش فاکتورهای خرید و فروش

۳. گزارش صورت سود و زیان(بر اساس استاندارد شماره 1 حسابداری)

۴. تعریف اولیه مشخصات وتعداد کالاهای موجود و همچنین گزارش‌گیری از موجودی انبار به‌صورت مجزا

۵. نمایش 100 گزارش پایانی به‌صورت هوشمند

۶. تعیین درصد و مبلغ تخفیف به‌صورت تکی و کلی در فاکتور فروش و خرید

۷. اضافه شدن ثبت بارکدهای کیوآر متنی و بالارفتن سرعت اسکن تماس صوتی رایگان

۸. تنظیم دفتر روزنامه، دفتر کل بر اساس آیین‌نامه تحریر دفاتر قانونی

۹. تخصیص  چندین تصویر به اسناد و کالاها (آلبوم دیجیتال)

10. مکان کالاها (لوکیشن) و گروه شناور برای خدمات و کالاها

11. تحلیل اس‌ام‌اس‌های بانکی

نسخه عادی دودوتا

قابلیت‌های نسخه حرفه‌ای نرم‌افزار دودوتا

نسخه حرفه‌ای  نرم‌افزار دودوتا برای فروشگاه‌های کلان و عمده‌فروشی مانند:( فروشگاه‌های بزرگ ،کارخانه و مشاغل کلان که حجم کاری آن‌ها زیاد می‌باشد ) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نسخه حرفه ای دودوتا

تمام قابلیت‌های نسخه عادی نرم‌افزار در نسخه حرفه‌ای جای داده شده‌است. علاوه بر این ویژگی‌ها، شما به کمک ابزار crm می‌توانید مشتریان خود را بهتر شناخته و برای علاقه‌مندی‌های آن‌ها برنامه‌های خاصی در نظر بگیرید. کمپین‌های تخفیفی و تبلیغی در نظر گرفته و مخاطبان خود را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

نسخه تحت‌شبکه نرم‌افزار دودوتا

وجود امنیت و دسترسی در هر زمان و مکان کاربرد دستگاه‌های تحت شبکه را  دو چندان نموده‌است. دودوتا این امکان را برای کاربران فراهم نموده که با استفاده از پرتوکلی امن و بسیار سریع همه شعب و انبارها را با امکان مدیریت دسترسی در سیستمی یکپارچه متصل کند. نرم‌افزار دودوتای تحت‌شبکه، جهت سهولت در عملکرد فروش و حسابداری تمامی صنوف و حتی مشاغل خاص بصورت شبکه‌ای و در سطح جامع و رابط کاربری بسیار ساده و روان طراحی شده‌است .

با اتصال دودوتا به کارت‌خوان‌های اکسترنال می‌توان آن را به یک صندوق‌فروشگاهی کامل تبدیل کرد. تمام قابلیت‌های یک صندوق‌فروشگاهی مجهز در دودوتا وجود دارد، همچنین با نصب دودوتا و بدون نیاز به پرینتر یا عملیات چاپ، می‌توان فاکتور فروش را به مشتری پیامک کرد.

با دودوتا مدیریت امورمالی شما دیگر به نرم‌افزار صندوق فروش محدود نیست. ارزش یک سیستم صندوق فروشگاهی، صرفه‌جویی در زمان، افزایش بهره‌وری و…. می‌باشد.

صندوق فروشگاهی
نسخه تحت شبکه

قابلیت‌های نسخه تحت‌شبکه نرم‌افزار دودوتا

۱. تبادل اطلاعات از طریق سوکت

۲. بدون قفل سخت‌افزاری بر روی سرور

۳. تعیین سطح دسترسی کاربران توسط مدیران

۴. اتصال به کارتخوان‌های معتبر

۵. مدیریت هم‌زمان چند کسب‌وکار

۶. وصل شدن به سرور از طریق سوکت

۷. آنلاین بودن نسخه شبکه و استفاده از SQL

۸. ذخیره و بازیابی اطلاعات بر روی سرور

۹. محافظت از بانک اطلاعاتی

۱۰. فعالیت چند کاربر به صورت هم‌زمان

۱۱. ارتباط با فروشگاه اینترنتی (وردپرس)

 

Totan believes in providing the best support services to the customers. Totan acceptors can apply and follow up their requests using Totan’s Call Center

Channels to Totan’s call center

In this application, there is an acceptor service section that is active for Tutan acceptors. In this section, in addition to receiving reports and customer club services, acceptors can also submit and follow up on their support requests

خدمات پذیرندگی

Totan Customer Help Center experts answer all the problems and questions of Totan acceptors. Totan recipients can contact the center to raise their issues and to get informed about the process

By using the call center section on this site, Totan acceptors have access to the Totan Call Center system and can both raise their support needs, receive the required reports, and benefit from customer club services

Totan’s Call center

A bridge between acceptors and Totan

توتان انواع خدمات پذیرندگی را ارایه می‌کند:

پذیرندگی دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی)

پذیرندگی درگاه پرداخت اینترنتی

پذیرندگی دستگاه خودپرداز

عضویت در باشگاه‌مشتریان

در صورت استفاده از سرویس بپرداز، شما  به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره­‌مند می‌­شوید.

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی

Subscribe to Totan Newsletter