• English
  • English
توتان پی
  • English

صندوق فروشگاهی اندرویدی

صندوق فروشگاهی اندرویدی

M60 یک صندوق‌فروشگاهی هوشمند اندرویدی دارای صفحه نمایش دوگانه است که عمده نیازهای بصری هنگام خرید برای صندوق‌دار و مشتری را برآورده می‌کند و باعث افزایش اعتماد مشتری و امنیت در معاملات می‌شود.
این دستگاه از تنوع کافی درگاه‌های I/O برای اتصال به دستگاه‌های دیگر برخوردار بوده و با سیستم عامل آن امکان استفاده از چاپگر ابری (Cloud Printing) و نظارت بر داده‌ها از راه‌دور و به‌روزرسانی آنلاین برنامه‌ها وجود دارد.

صندوق‌فروشگاهی اندرویدی M60


صندوق فروشگاهی اندروید با صفحه نمایش دوگانه

چاپگر ابری ۸۰ میلی‌متر‌*‌۸۰ میلی‌متر

جذاب‌ترین راه‌حل خرده‌فروشی برای مشاغل کوچک

دستگاه اندرویدی پایانه فروش
صندوق فروشگاهی

تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ:

با جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل داده‌های فروش و انبارداری و سفارش که بر مبنای این دستگاه فراهم می‌شود، امکان داده‌کاوی و تجزیه و تحلیل داده‌ها وجود خواهد داشت که این امر بهینه‌سازی استراتژی بازاریابی تجاری را فراهم می‌کند.

سرعت بالای چاپگر و ظرفیت بزرگ رول کاغذ

 

چاپگر حرارتی mm 80*80 نیاز به جایگزینی مکرر رول کاغذ را از بین می‌برد و پرینتربا سرعت چاپ ۲۲۰ میلی‌متر در ثانیه به همراه برش خودکار میزان کارایی فروش را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

پرینتر صندوق فروشگاهی
چاپگر حرارتی صندوق فروشگاهی

چاپگر حرارتی ابری

 

امکان چاپگر ابری به شما امکان دریافت سفارش از هر نقطه‌ایی را می‌دهد. این امر امکان مدیریت بهینه فروشگاه شما را فراهم می‌کند. در این دستگاه چاپگر هم به روش معمولی و هم ابری کار می‌کند، تا هزینه عملیاتی را برای شما کاهش دهد.

کارآیی بیشتر با نمایشگر دوگانه

 

M60 با ارایه صفحه نمایش بزرگ ۱۵.۶ اینچ و پشتیبانی از صفحه نمایش استاندارد ۱۱.۶ اینچ برای مشتری، امکان نمایش کامل اطلاعات صورت‌حساب مشتری و تبلیغات را فراهم می‌کند که می‌تواند درآمد فروشگاه شما را افزایش دهد.

صندوق فروشگاهی اندرویدی

قابلیت گسترش عالی

 

با استفاده از پورت‌های ورودی و خروجی مختلف این اجازه به دستگاه داده می‌شود تا به دستگاه‌های خارجی مانند صندوق‌های پول، MPOS، صفحه کلید، ماوس، بلندگو، چاپگر و ترازوی‌الکترونیکی متصل شود. با این کار کارایی فروشگاه شما بهینه شده و مدیریت شما ارتقا می‌یابد.

کم‌مصرف و کارآمد

 

پردازنده هشت هسته‌ای پیشرفته Qualcomm و حافظه بزرگ ساخته‌شده و سیستم عامل اندروید ۷.۱ پشتیبانی خوبی برای فروش خرده‌فروشی هوشمند فراهم ساخته‌است.

دو صفحه اصلی دستگاه
مشتری مداری توتان

خدمات باشگاه‌مشتریان  

 پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.