• English
  • English
توتان پی
  • English

شرکت‌های خدمات پرداخت و نرم‌افزاری

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک دستگاه همه‌کاره با قابلیت‌های فوق‌العاده و منحصر‌به‌فرد است که در نهایت می‌تواند به عنوان کارت‌خوان هوشمند و مگنت به مشتری شما خدمت کند.

شرکت‌های خدمات پرداخت و نرم‌افزاری

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک دستگاه همه‌کاره با قابلیت‌های فوق‌العاده و منحص‌ به فرد است که در نهایت می‌تواند به عنوان کارت‌خوان هوشمند و مگنت به مشتری شما خدمت کند.

کاربرد دستگاه هوشمند کسب‌وکار برای شرکت‌های خدمات پرداخت و نرم‌افزاری:

کیوسک کوچک همه کاره:

 

 

اگر شما یک شرکت خدمات‌دهنده بانکی باشید حتما برای مشتریان‌تان دستگاه کارت‌خوانی می‌خواهید که بیشترین و بهترین قابلیت‌ها و خصوصیات را داشته‌باشد.

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک دستگاه همه‌کاره با قابلیت‌های فوق‌العاده و منحصر‌به‌فرد است که در نهایت می‌تواند به عنوان کارت‌خوان هوشمند و مگنت به مشتری شما خدمت کند. امکانات متفاوت و اعجاب‌انگیز این دستگاه، بی‌شک دستیار هوشمند کسب‌وکار را پر استفاده‌ترین پایانه‌فروش مورد استفاده مشتریان شما خواهدکرد که این خود به بالاتر رفتن تراکنش‌های زیر مجموعه شما منجر خواهدشد.

راهکارهای هوشمند توتان امکان نگارش رابط کاربری اختصاصی شما بر روی دستگاه و بارگذاری و نصب نرم‌افزارهای مورد نظرتان را هم داراست که این خود مزیت رقابتی قابل توجهی را برای شما به همراه دارد.

 

شرکت‌های نرم افزاری:

 

 

اگر شما یک تولیدکننده نرم‌افزار هستید از آشنایی با شما خوشحالیم. دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان به عنوان یک دستگاه همه‌فن‌حریف با قابلیت‌های سخت‌افزاری شگفت‌انگیز بدون استفاده از نرم‌افزارهای مورد نیاز کاربرانش قدرت تاثیرگذاری و تحول کمی دارد. این نرم‌افزارها هستند که می‌توانند روحی باشند در کالبد دستگاهی که قرار است روند بسیاری از کسب‌وکارها را متحول کند. اگر شما تولیدکننده و منتشر کننده نرم‌افزارهای کسب‌وکار اندرویدی هستید می‌توانید از این دستگاه برای معرفی و فروش نرم‌افزارتان به کسب‌وکارهای مختلف استفاده کنید؛ در واقع شما می‌توانید با توجه به قابلیت‌های متفاوت و متنوع و کاربردی دستیار هوشمند کسب‌وکار، نرم‌افزارتان را بر روی این دستگاه به عنوان یک پکیج  استثنایی بفروشید و کاری کنید که به خاطر هم‌جواری نرم‌افزار حرفه‌ای شما و قابلیت‌های دستگاه، استفاده از نرم‌افزار مورد نظرتان بیشتر شود.

 

یک کارتخوان حرفه‌ای:

در کنار این شما می‌توانید با حضور در مارکت نرم‌افزاری اختصاصی دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان عضو گروه محدود ولی حرفه‌ای خدمات‌دهنده‌های نرمافزاری تومان به مشتریان بی‌شمارش باشید. مارکت اختصاصی نرم‌افزارهای توتان به حرفه‌ای ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای کسب‌وکار خوش‌آمد می‌گوید.

I9100S

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.