• English
  • English
توتان پی
  • English

صندوق فروشگاهی ویندوزی

صندوق فروشگاهی ویندوزی

دستگاه M60PW یک صندوق‌فروشگاهی هوشمند است که دارای سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ و لینوکس می‌باشد. این دستگاه دارای دو صفحه نمایشگر دوگانه می‌باشد که عمده نیازهای بصری هنگام خرید را برای صندوق‌دار و مشتری برآورده می‌نماید و باعث افزایش اعتماد و امنیت در معاملات بین مشتری فروشگاه می‌شود.

این دستگاه از تنوع کافی درگاه‌های I/O  برای اتصال به دستگاه‌های دیگر برخوردار بوده و با سیستم عامل ویندوز ۱۰ و یا لینوکس آن امکان استفاده از چاپگر ابری (Cloud  Printing) و نظارت بر داده‌ها از راه دور و به‌روزرسانی آنلاین برنامه‌ها وجود دارد.

صندوق‌فروشگاهی ویندوزی M60PW

 

صندوق‌فروشگاهی هوشمند دو نمایشگری با سیستم عامل ویندوز ۱۰ و لینوکس

چاپگر ابری حرارتی ۸۰ میلیمتر در ۸۰ میلیمتر

بهترین راه‌کار برای خرده‌فروشی در کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

صندوق فروشگاهی ویندوزی
صندوق فروشگاهی ویندوزی

تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ:

با جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل داده‌های فروش و انبارداری و سفارش که بر مبنای این دستگاه فراهم می‌شود، امکان داده‌کاوی و تجزیه و تحلیل داده‌ها وجود خواهد داشت که این امر بهینه‌سازی استراتژی بازاریابی تجاری را فراهم می‌کند.

سرعت بالای چاپگر و ظرفیت بزرگ رول کاغذ

 

چاپگر حرارتی mm 80*80 نیاز به جایگزینی مکرر رول کاغذ را از بین می‌برد و پرینتر با سرعت چاپ ۲۲۰ میلی‌متر در ثانیه به همراه برش خودکارمیزان کارایی فروش را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

پرینتر صندوق فروشگاهی
صندوق فروشگاهی ویندوزی

چاپگر حرارتی ابری

 

امکان چاپگر ابری به شما امکان دریافت سفارش از هر نقطه‌ایی را می‌دهد. این امر امکان مدیریت بهینه فروشگاه شما را فراهم می‌کند. در این دستگاه چاپگر هم به روش معمولی و هم ابری کار می‌کند، تا هزینه عملیاتی را برای شما کاهش دهد.

کارآیی بیشتر با نمایشگر دوگانه

 

دستگاه M60PW مجهز به یک نمایشگر لمسی ۱۵.۶ اینچی (FHD 1920×1080) برای صندوق‌دار بوده و دارای یک نمایشگر دیگر با سایز ۱۱.۶ اینچ برای پشتیبانی مشتریان می‌باشد.

این امکان نمایش کامل اطلاعات صورت‌حساب مشتری و تبلیغات را فراهم می‌کند که می‌تواند درآمد فروشگاه شما را افزایش دهد.

صندوق فروشگاهی ویندوزی
صندوق فروشگاهی اندرویدی

قابلیت گسترش 

 

با استفاده از پورت‌های ورودی و خروجی مختلف این اجازه به دستگاه داده می‌شود تا به دستگاه‌های خارجی مانند صندوق‌های پول ، MPOS ، صفحه کلید، ماوس، بلندگو، چاپگر و ترازوی الکترونیکی متصل شود. با این کار کارایی فروشگاه شما بهینه شده و مدیریت شما ارتقا می‌یابد.

کم‌مصرف و کارآمد

 

با پردازنده

CPU Intel® Celeron® Processor J1900 2M Cache, up to 2.42 GHz،

با ۴ گیگابایت حافظه‌رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه SSD  و با سیستم عامل: ویندوز ۱۰ ، لینوکس پایه خوبی برای خرده‌فروشی هوشمند ایجاد کرده‌است.

صندوق فروشگاهی ویندوزی
مشتری مداری توتان

خدمات باشگاه مشتریان  

 پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.