• English
  • English
توتان پی
  • English

صندوق فروشگاهی در دو مدل اندرویدی و ویندوزی ارایه می‌شود و یکی از عناصر «اکو سیستم خرده فروشی» توتان به شمار می‌آید. این دستگاه‌ها بسیار مفید و کارآمد بوده و در حالی که اکثر برنامه‌های نرم‌افزاری موجود در بازار بر روی آن‌ها قابلیت اجرا دارند، می‌توانند به سایر محصولات توتان متصل شده و هم‌افزایی لذت بخشی را ایجاد نمایند.

 

.استفاده کنید و از تجربه خود لذت ببرید

 

M60 صندوق فروشگاهی هوشمند اندرویدی و M60PW صندوق فروشگاهی ویندوزی، دارای صفحه نمایش دوگانه هستند که عمده نیازهای بصری هنگام خرید را برای صندوقدار و مشتری را برآورده می‌کنند و باعث افزایش اعتماد مشتری و امنیت در معاملات می‌شوند.

این دستگاه‌ها از تنوع کافی درگاه‌های I/O برای اتصال به دستگاه‌های دیگر برخوردار بوده و با سیستم عامل آن‌ها امکان استفاده از چاپگر ابری (Cloud Printing) و نظارت بر داده‌ها از راه دور و به‌روزرسانی آنلاین برنامه‌ها وجود دارد.

صندوق فروشگاهی

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.