• English
  • English
توتان پی
  • English

کسب‌وکار کوچک

اگر شما یک کسب‌وکار کوچک و یا یک فروشگاه محلی دارید فارغ از اینکه چه می‌فروشید، به چند سامانه نرم‌افزاری نیاز دارید.

کسب‌وکار کوچک

اگر شما یک کسب‌وکار کوچک و یا یک فروشگاه محلی دارید فارغ از اینکه چه می‌فروشید، به چند سامانه نرم‌افزاری نیاز دارید.

کسب وکارهای کوچک هم نیاز به مدیریت دارند:

چه کسی قرار است به شما کمک کند؟

 

اگر شما یک کسب‌وکار کوچک و یا یک فروشگاه محلی دارید فارغ از اینکه چه می‌فروشید، به چند سامانه نرم‌افزاری نیاز دارید. شما به نرم‌افزار حسابداری، انبارداری و حتی باشگاه مشتریان نیاز دارید. برای استفاده از این نرم‌افزارها باید از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید که فضای زیادی از پیشخوان فروشگاه شما خواهند گرفت. دستیار هوشمند کسب‌وکار قرار است به شما کمک کند؛ دستگاه کوچکی که همیشه پیش شماست تا بتوانید به وسیله آن بارکد محصولات را اسکن کنید، صورت‌حساب مشتری را صادر کنید و با استفاده از کارت مشتری وجه محصولات خریداری شده را در حسابتان دریافت کنید.

 

فروش آنلاین را تجربه کنید:

در همه فروشگاه‌ها کلیه کارها به وسیله صندوق‌فروشگاهی، بارکد اسکنر، پرینتر و دستگاه کارت‌خوان انجام می‌شود و این شما هستید که با هزینه‌ای نزدیک به یک‌پنجم هزینه خرید همه این تجهیزات، همه این کارها را فقط با دستیار هوشمند کسب‌وکار انجام داده‌اید؛ دستگاهی که کلیه عملیات شما را در نرم‌افزارهای حسابداری و انبارداری‌تان بروز و شما را از سر و کله زدن با عدد و رقم جداول مالی خلاص خواهد کرد.

در کنار این‌ها اگر شما یک دستیار هوشمند کسب‌وکار داشته‌باشید می‌توانید نرم‌افزار فروش آنلاین ویژه خود را هم بر روی آن مدیریت کنید. به کمک همین دستگاه همه‌کاره از محصولات‌تان عکس بگیرید، بارکدشان را اسکن، مشخصات و قیمت آن را وارد و با یک اشاره در صفحه فروشگاه آنلاین‌تان بارگذاری کنید. شما حتی این امکان را دارید که در هر لحظه که اراده کنید جشنواره تخفیف‌های ویژه فروشگاه خودتان را برگزار کنید. مشتری شما می‌تواند مبلغ صورت‌حساب را هم به صورت آنلاین و هنگام سفارش پرداخت کند و هم به وسیله کارت‌بانکی با استفاده از دستیار هوشمند کسب وکار کوچکی که همراه پیک شماست در محل خودش.

هیچ وقت فکر می‌کردید که با یک دستگاه کوچک و ارزان بتوانید کسب‌وکارتان را اینقدر توسعه بدهید؟

i9100

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.