• English
  • English
توتان پی
  • English

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی (Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

توتان‌پی انواع تجهیزات و فن‌افزارهای مورد نیاز شما در زیست‌بوم خرده‌فروشی را فراهم نموده‌است.

توتان یعنی توسعه‌وتحقق ایده‌های نوین به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

هر پذیرنده به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) دریافت کند.

 اگر یکی از دستگاه‌های  توتان را ندارید ابتدا یکی از انواع دستگاه‌های پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) زیر را انتخاب و از فروشگاه توتان خریداری کنید:

i9000s

i9000s یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های پایانه‌فروش اندرویدی است. این دستگاه علاوه بر آنکه تمام ویژگی‌های یک ترمینال پرداخت و بانکی را داراست یک PDA صنعتی با سیستم‌عامل اندروید است. ویژگی ضدضربه بودن آن، این دستگاه را در تمام دنیا ممتاز و ویژه نموده که جایگزینی ندارد.

i9000

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌­تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی­‌های پرداخت و تجارت‌الکترونیکی را برآورده کند.
با این دستگاه یک دستگاه تلفن‌همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

C960F

صفحه بزرگ و ۱۰.۱ اینچی این دستگاه، امکان کاربردهای چند رسانه‌ایی (Multimedia) به همراه کاربردهای پرداخت الکترونیکی بر مبنای قابلیت‌های اندروید را فراهم می‌کند. با پایانه‌فروش تبلت اندرویدی، شما یک سلف سرویس قدرتمند و ارزان در اختیار دارید.

خودپرداز فروشگاهی

 

خودپرداز خرده‌فروشی، ابزاری خارق‌العاده برای دریافت و انتقال پول‌نقد است. این دستگاه  که بخشی از سیستم‌های زیست‌بومی خرده‌فروشی توتان است؛ ایمن، کم هزینه و کارآمد می‌باشد.

هر فروشگاهی می‌تواند این تجهیز را بسیار آسان نصب و راه‌اندازی نماید و سیستم عامل اندروید آن اجازه استفاده از هر اپلیکیشن را برای افزایش ارزش‌افزوده خدمات می‌دهد.

 

 

سیستم نوبت دهی QS3000 

 

دستگاه QS-3000 تمام ویژگی‌های یک پایانه‌پرداخت (EFT-POS) و همچنین تمام توانایی‌های دستگاه با سیستم عامل اندروید را دارد.

این به این معنا است که مشتری می‌تواند تمام برنامه‌های تحت اندروید، گزینه‌های پرداخت و صف را با هم به صورت ادغام شده در یک دستگاه استفاده نماید.

صندوق فروشگاهی

 

صندوق فروشگاهی هوشمند اندرویدی/ویندوزی دارای صفحه نمایش دوگانه است که عمده نیازهای بصری هنگام خرید برای صندوق‌دار و مشتری را برآورده می‌کند و باعث افزایش اعتماد مشتری و امنیت در معاملات می‌شود.

این دستگاه از تنوع کافی درگاه‌های I/O برای اتصال به دستگاه‌های دیگر برخوردار بوده و با سیستم عامل آن امکان استفاده از چاپگر ابری (Cloud Printing) و نظارت بر داده‌ها از راه دور و به‌روزرسانی آنلاین برنامه‌ها وجود دارد.

 

 

M60PW

M60

Windows Apollo

Android Apollo

چاپگرهای فروشگاهی

 

مکانیزم جدید چاپ تحت عنوان چاپ با حرارت یا چاپگرهای حرارتی معرفی شده‌اند. در این نوع چاپ نیاز به جوهر نیست در واقع هد دستگاه توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذ می‌نویسد. البته باید توجه داشت که کاغذ از نوع خاص می‌باشد ( رول‌های حرارتی یا رول‌های حساس ) و در واقع در این مکانیزم نیاز به کاغذی داریم که در مقابل حرارت حساس بوده و واکنش نشان دهد. چاپ حرارتی یکی از پر کاربرد‌ترین چاپ‌ها می‌باشد. کاغذ مورد استفاده در این چاپ‌ها اکنون در چین، کره، آلمان و ژاپن تولید می‌شوند.

 

توتان‌پی انواع تجهیزات و فن‌افزارهای مورد نیاز شما در زیست‌بوم خرده‌فروشی را فراهم نموده‌است.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهند. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

هر کسب‌­وکاری، در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

خدمات باشگاه مشتریان

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می­شوند.

پرداخت

توکاپی

 

 

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکشن می­توانید تجربه کنید.

سرویس پرداخت بدون کارت

راه‌­گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه‌­های مجازی

بپرداز

در خبرنامه توتان عضو شوید.