• English
  • English
توتان پی
  • English

خدمات پست

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک ماشین همه‌کاره دستی است که در تمام مراحل به شما کمک می‌کند.

خدمات پست

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک ماشین همه‌کاره دستی است که در تمام مراحل به شما کمک می‌کند.

ویژگی‌های دستیار هوشمند کسب‌وکار برای خدمات پستی:

 

خط‌های راه‌راه روی کارتن‌ها:

سرویس‌های حرفه‌ای پست این روزها کلیه مشخصات صاحبان مرسوله‌ها را به وسیله درج یک بارکد بر روی بسته‌ها ثبت می‌کنند. مدیریت تعداد بالای بسته‌ها از محل فرستنده به انبار و از انبار به محل گیرنده نیازمند ماشین‌های متعددی است که علاوه بر هزینه بالای تامین، بعضا قابلیت جابه‌جایی محدودی دارند. دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان یک ماشین همه‌کاره دستی است که در تمام این مراحل به شما کمک می‌کند.

شما می‌توانید با نصب نرم‌افزار مدیریت تحویل و ارسال مرسولات پستی و با کمک بارکدخوان دو بعدی پرسرعت دستگاه، با همین وسیله علاوه بر مدیریت داخلی انبار مرسولات، روندهای ارسال بسته و مرسولات پستی را با کمترین هزینه، سریع‌تر و راحت‌تر کنید. دستیار هوشمند کسب‌وکار در دست هر کدام از کارکنان بخش ارسال محصولات شما می‌تواند نقش یک کامپیوتر راهنمای هوشمند را بازی کند. کارکنان شما می‌توانند با اسکن بارکد محصولات پستی، مشخصات و آدرس گیرنده را دریافت و با کمک مسیریاب دستگاه بهترین مسیر برای رسیدن به او را پیدا کنند. هم شما و هم مشتری می‌توانید در لحظه ببینید که پیک حامل بسته کجاست و می‌توانید به محض نزدیک شدن به گیرنده با همین دستگاه پیامکی به او بزنید و خبر بدهید مامور پست به محل تحویل مرسوله رسیده‌است.

 

چه فرقی می‌کند که چه کسی کرایه بدهد؟

 

اگر فرستنده نحوه پرداخت هزینه ارسال بسته را به صورت پس‌کرایه انتخاب کرده‌باشد، دستیار هوشمند کسب‌وکار به عنوان کارت‌خوان هزینه حمل‌ونقل مرسوله را با کارت مشتری به حساب شما واریز می‌کند. مامور ارسال هم به وسیله همین دستگاه رسید تحویل را برای مشتری چاپ و باز به وسیله همین دستگاه امضای مشتری را در سامانه شما ثبت می‌کند. دستیار هوشمند کسب‌و‌کار همه این مراحل کاری را با بهترین عملکرد برای شما انجام می‌دهد و با قدرت ۵۶۰۰ میلی‌آمپر باتری، مامور ارسال شما را هنگام انجام ماموریت‌های روزانه دست تنها نخواهد گذاشت.

 

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

محصولات

در خبرنامه توتان عضو شوید.