• English
  • English
توتان پی
  • English

به کمک دستیار هوشمند کسب و کار استارت‌آپ خود را مدیریت کنید

 

فرض کنیم شما استارت‌آپی دارید که در آن به کمک چند نفر از کارمندان‌تان به افراد بیشتری خدمتی ارایه  می‌کنید. فرض دوم این است که استارت‌آپ شما بر یک نرم‌افزار مبتنی است و از این نرم‌افزار قرار است صدها هزار یا حتی میلیون‌ها نفر استفاده کنند. اگر شما استارت‌آپی راه انداخته‌اید و به فکر توسعه‌اش هستید کافیست یک بار تمام قابلیت‌های دستیار هوشمند کسب‌و‌کار را مرور کنید؛ دستگاهی که آنقدر امکانات دارد که می‌شود برای استفاده از آن ساعت‌ها بلندبلند فکر کرد و ایده داد. شما برای توسعه کسب‌وکار جدیدتان می‌توانید روی این دستگاه حساب ویژه باز کنید.

بیایید کمی با مثال صحبت کنیم:

 مثلاً شما باشگاه‌‌مشتریانی دارید که قراراست به آدم‌های زیادی در محل‌های مخصوصی سرویس‌های متنوعی بدهد. دستیار هوشمند کسب‌وکار همان چیزی است که می‌خواهید. می‌توانید دستگاه را به نمایندگان‌تان بدهید تا افراد عضو باشگاه‌تان به وسیله دستگاه کارهای مربوط به باشگاه را انجام دهند. اگر قراراست تخفیف یا پیشنهاد ویژه‌ای به اعضا بدهید هم این دستگاه می‌تواند تخفیف را اعمال و از صورت‌حساب پرداختی مشتری کسر و مابقی را به حساب شما واریز کند.

یک مثال دیگر:

 

شما استارت‌آپ تاکسی آنلاین دارید. با داشتن دستیار هوشمند کسب‌وکار، هر کدام از رانندگان شما وسیله‌ای دارند که به کمک آن می‌توانند نرم‌افزار مخصوص رانندگان را مدیریت کنند، مسافر بگیرند، مسیریابی کنند و در نهایت به وسیله کارت بانکی مشتری مبلغ کرایه را در لحظه در حسابشان دریافت کنند؛ به صورتی که به محض کشیدن کارت توسط مشتری حق‌الزحمه راننده و کمیسیون شما از هم تفکیک شده و در لحظه به حساب هر کدامتان واریز می‌شود. برای استفاده استارت‌آپ‌ها از دستیار هوشمند کسب‌وکار ده‌ها مثال دیگر هم می‌شود زد، این شمایید که باید نیازتان را پیدا کنید. ما هم کمک‌تان می‌کنیم.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.