• English
  • English
توتان پی
  • English

فروشگاه‌های آنلاین

دستیار هوشمند کسب‌وکار قابلیت نصب برنامه‌های اندرویدی برای مدیریت فروش شما توسط کارکنان‌تان را دارد.

فروشگاه‌های آنلاین

دستیار هوشمند کسب و کار قابلیت نصب برنامه های اندرویدی برای مدیریت فروش شما توسط کارکنانتان را دارد.

افزایش سرعت تراکنش‌های آنلاین با دستیار هوشمند کسب‌وکار:

فروشگاه آنلاین دارید اما…

 

اگر شما یک فروشگاه آنلاین دارید حتماً فروشگاه‌تان به سامانه‌های انبارداری و حسابداری هم متصل است. با این حال پیشنهاد ما برای استفاده از دستیار هوشمند کسب‌وکار را ببینید. دستیار هوشمند کسب‌وکار قابلیت نصب برنامه‌های اندرویدی برای مدیریت فروش شما توسط کارکنان‌تان را دارد. به علاوه این دستگاه می‌تواند نقش یک PDA را برای کارکنان بخش انبارداری توزیع و سفارشات شما ایفا کند. دستگاه آنلاینی که کلیه عملیات فرعی هر کدام از کارکنان را در سامانه اصلی اعمال و ذخیره می‌کند و امکان گزارش‌گیری از عملکرد هر فرد را به شما می‌دهد.

 

وقت ارسال سفارش‌هاست:

 

 

 

علاوه بر تمام کمک‌های دستیار هوشمند کسب‌و‌کار به مراحل انبارداری و ثبت سفارش، این دستگاه کوچک همه‌کاره از مرحله توزیع و تحویل اجناس می‌تواند بزرگترین همراه و همکار کارکنان بخش توزیع باشد. کارمندان بخش حمل‌ونقل و توزیع می‌توانند با اسکن کردن بارکد یا QR CODE روی هر بسته نام، مشخصات تماس و آدرس سفارش دهنده بسته را بر روی صفحه نمایش دستگاه ببینند. در همان لحظه و هنگام حرکت می‌توانند بهترین مسیر را برای سریع‌تر رسیدن به مشتری پیدا کنند و دستگاه به وسیله ارسال پیامک و حتی تماس، مشتری را از لحظه دقیق رسیدن پیک شما مطلع کند.

با امکان پشتیبانی دستیار هوشمند کسب‌وکار از GPS، هم مسئول ارسال سفارشات بر روی نرم‌افزار مدیریت ارسال و هم مشتری بر روی تلفن‌همراه خود می‌توانند در لحظه ببینند که پیک‌فروشگاه آنلاین شما کجاست و کی به مقصد خواهدرسید. بعد از رسیدن پیک به محل مشتری دستیار هوشمند کسب‌وکار نقش کارت‌خوان را برای شما ایفا می‌کند و وجه توسط کارت مشتری به حساب شما واریز خواهدشد.

I9100S

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.