• English
  • English
توتان پی
  • English

دستگاه‌های خودپرداز بانکی جز اولین تجهیزات بانکی بودند که وارد عرصه بانکداری‌الکترونیک شده و تحول عظیمی در مسیر الکترونیکی شدن سیستم‌های بانکی ایجاد کردند. امروزه نسل جدید دستگاه‌های خودپرداز، که با عنوان خودپردازهای فروشگاهی که به شکل مشارکتی در فروشگاه‌ها قرار گرفته با سرعت عمل بالاتر، نگرانی‌های مشتریان را در مورد مسایلی مثل امنیت و هدر رفتن زمان برطرف کرده‌است. صاحبین کسب‌وکار می‌توانند در کنار کسب‌وکار خود روی خودپرداز فروشگاهی نیز سرمایه‌گذاری کرده و علاوه بر افزایش سطح سرویس‌دهی و رضایت مشتریان خود، خدمات بانکی مبتنی بر خودپرداز را ارایه نمایند. 

توتان یعنی توسعه و تحقق ایده‌های نوین به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

 

خودپرداز
خدمات خوردپرداز

هر صاحب دستگاه خودپرداز به راحتی و سرعت، می‌تواند از توتان‌پی پذیرندگی خودپرداز دریافت کند.

مراحل دریافت پذیرندگی خودپرداز توتان به صورت آنلاین

۱- تکمیل فرم و ارایه اطلاعات اولیه توسط متقاضی

۲- دریافت اطلاعات تکمیلی و بررسی مدارک و احراز هویت متقاضی توسط توتان‌پی

۳- عقد قرارداد

۴-فعال‌سازی دستگاه

مزایای پذیرندگی خودپرداز توتان

مزایای پذیرندگی خودپرداز

هر کدام از این مزایا را می­‌توانید در زمان  درخواست درگاه پرداخت اینترنتی تقاضا نمایید تا هم­زمان با ارایه درگاه این خدمات نیز بر روی آن­‌ها فعال شود.

گزارشات مختلف ردگاه پرداخت اینترنتی

دریافت گزارشات متنوع روی پنل اختصاصی

 

پذیرندگان توتان انواع گزارشات آماده‌شده برای مدیریت تراکنش‌­های خود را می­‌توانند از پنل اختصاصی خود دریافت نمایند. در صورت نیاز به گزارشات خاص نیز توتان آمادگی دارد این گزارشات را در صورت توافق با پذیرندگان برای آن­ها پیاده‌­سازی نماید.

عضویت در باشگاه مشتریان

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان می­‌شوند و از مزایای آن به صورت خدمات خاص و متنوع بهره‌­مند می‌شوند. این خدمات روزبه‌روز افزایش می­‌یابند و شما از طریق اپلیکیشن توکاپی می‌توانید از آن­‌ها مطلع شوید.

باشگاه مشتریان توتان
خدمت بپرداز

سرویس «بپرداز»

 

سرویس بپرداز توتان امکان پرداخت در هر زمان و هر مکان را برای شما فراهم می‌نماید. با این سرویس فوق‌العاده شما قادر خواهید بود از مشتری خود در هر زمان و در هر مکان مبلغ خود را دریافت کنید حتی اگر او نزدیک شما هم نباشد، این خدمت در واقع پرداخت بدون حضور کارت است که می‌تواند برای هر کسب‌وکاری مورد استفاده قرار گیرد. این سرویس بر روی دستگاه‌های اندرویدی توتان قابل استفاده است.

توصیه می‌­کنیم حتما با این خدمت آشنا شوید. بی‌­شک متقاضی آن خواهید شد.

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی(Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

 

توکاپی

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می‌­توانید تجربه کنید.

بپرداز

بپرداز

۱- سرویس پرداخت بدون حضور کارت

۲- راه­‌گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

۳- خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه­‌های مجازی

خدمات باشگاه مشتریان

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان می­‌شوند و از مزایای آن به صورت خدمات خاص و متنوع بهره­‌مند می‌­شوند. 

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.