• English
  • English
توتان پی
  • English

نرم‌افزارهای فروشگاهی ارایه شده در اینجا، نرم‌افزارهایی هستند که با نرم‌افزارهای پرداخت الکترونیکی توتان بر روی پایانه‌های‌فروش (کارتخوان‌های بانکی) توتان تلفیق شده و هر دو خدمت به صورت توامان ارایه می‌گردند.

دودوتا یک نرم‌افزار حسابداری است که با نصب آن بر روی گوشی، تبلت یا رایانه می‌توان تمامی کارهای حسابداری خود را بدون نیاز به ‌حسابدار یا دانش حسابداری به‌سادگی و بسیار سریع با هر حجم کاری انجام داد. نرم‌افزار حسابداری دودوتا در بستر امن اندروید طراحی گشته و در سه نسخه عادی، حرفه‌ای و تحت‌وب عرضه گردیده‌است.

تلفیق نرم‌افزارهای حسابداری پارمیس و دستگاه‌های کارتخوان اندوریدی برای شما امکان کنترل و مدیریت امورمالی را بدون نیاز به تخصص حسابداری به همراه دارد تا فارغ از هرگونه دغدغه برای این امور به پیش‌برد اهداف کسب‌وکار خود بیاندیشید.

در توتان‌پی بر اساس چشم‌انداز و ارزش‌های گروه توتان، ما همواره سعی خواهیم کرد که در خدمات خود امکان بهره‌برداری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را فراهم نماییم.

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان عملا یک دستگاه هوشمند و فراتر از یک کارتخوان ساده است که عملیات ساده پرداخت را انجام دهد. این دستگاه‌ها، قابلیت نصب نرم‌افزار حسابداری، بارکدخوان، قابلیت مکالمه به عنوان تلفن‌همراه، پرینتر، امکان مکان‌یابی و امکانات مکمل را در دسترس شما قرار می‌دهند. نرم‌افزارهای مجموعه ما در قالب اپلیکیشن قابلیت نصب روی تلفن‌های هوشمند را دارند، به‌ این‌ ترتیب تمام فرایندهای مالی یک مجموعه اعم از پرداخت، رزرو و ثبت سفارش به‌صورت اختصاصی برای هر کسب‌وکار تعریف‌شده و تنها به کمک خدمات پایانه‌فروش اندرویدی مدیریت می‌شوند. شما به کمک این سخت‌افزار و نرم‌افزارهای اختصاصی تعریف‌شده برای کسب‌وکار خودتان به‌راحتی می‌توانید فرایندهای مالی مثل صدور فاکتور و پرداخت کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی‌های پرداخت و تجارت‌‌الکترونیکی را برآورده کند.

با این دستگاه یک تلفن‌همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

زیست بوم توتان

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی (Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترس است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

توکاپی

 

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می‌­توانید تجربه کنید.

هر کسب‌­وکاری، در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

بپرداز

سرویس بپرداز

سرویس پرداخت بدون حضور کارت

راه‌­گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه­‌های مجازی

 

 

خدمات باشگاه‌مشتریان

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه‌مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

پرداخت

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌کنیم.

در خبرنامه توتان عضو شوید.