• English
  • English
توتان پی
  • English

خدمات ارزش‌افزوده و اپلیکیشن‌های پرداخت‌الکترونیکی

خدمات ارزش‌افزوده و اپلیکیشن‌های پرداخت‌الکترونیکی

توتان‌پی انواع خدمات ارزش‌افزوده و اپلیکیشن‌های پرداخت‌الکترونیکی را در اختیار پذیرندگان قرار می‌دهد.

توتان یعنی توسعه‌وتحقق ایده‌های نوین به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

دپا

راه‌حل اختصاصی دریافت و پرداخت الکترونیکی توتان

 

کاوش یعنی «کسب‌الکترونیکی وجوه شناسه‌دار» و خدمتی است که امکان برقراری ارتباط بین شناسه‌های سازمان و تراکنش‌های الکترونیکی به صورت برخط را فراهم می‌سازد و همچنین امکان تسهیم منابع کل را تا سطح تراکنش بین حساب‌های مختلف را فراهم می‌کند. 

سماوات یعنی «سامانه‌ مدیریت‌ اعتبار و امتیاز و تخفیف» و خدمتی است که کلیه ابزار موردنیاز برای راه‌اندازی باشگاه‌مشتریان را ارایه کرده و پاسخگوی تمام  نیازمندی‌های کسب‌وکارها در این زمینه است. سماوات با استفاده از کارت‌های الکترونیکی و بستر نظام پرداخت‌الکترونیکی کشور راه‌حل ویژه و ممتازی است که استفاده از آن شما را شگفت‌زده می‌کند.

اپلیکیشن‌های تلفن همراه توتان

 

سرویس پرداخت بدون حضور کارت

راه‌­گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

خدمت ایده­‌آل فروشندگان شبکه‌­های مجازی

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می­‌توانید تجربه کنید.

نرم‌افزارهای پرداخت دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) اندرویدی سفارش مشتری

 

توتان می‌داند که پذیرندگان خاص نیاز به ابزار خاص و متمایز برای توسعه کسب‌وکار خود دارند برای همین امکان شخصی‌سازی و سفارش صفحات نرم‌افزار دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان‌بانکی) شما را فراهم کرده‌است.

 

هر کسب‌­وکاری، در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کرده و هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

توتان استور، زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی (Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترس است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

 

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که باعرضه‌ی محصولات توتان‌پی و خدمات پس‌ازفروش آن‌‌ آشنایی داشته و امکان بازاریابی و ارایه خدمات در این حوزه را دارند، می‌توانند به حلقه همکاران تجاری توتان ملحق شوند.

خدمات باشگاه‌مشتریان

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه‌مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

پرداخت

در خبرنامه توتان عضو شوید.