• English
  • English
توتان پی
  • English

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ساده‌ترین کاری که دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند برای مجموعه فروشگاه‌های شما بکند، استفاده به عنوان یک PDA است

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ساده‌ترین کاری که دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند برای مجموعه فروشگاه‌های شما بکند، استفاده به عنوان یک PDA است.

دستگاه هوشمند یوروو در فروشگاه‌های زنجیره‌ای چه نقشی دارد؟

دغدغه‌تان را فراموش نکنید:

شما مدیرعامل یک فروشگاه زنجیره‌ای هستید و قرار است از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در فروشگاه‌تان عرضه کنید. انتخاب بهترین تامین‌کنندگان و بهترین محصولات مهم‌ترین دغدغه شماست. با این دغدغه بزرگ، دیگر انجام درست امور داخلی فروشگاه، صورت وضعیت‌های مالی و طولانی شدن صف‌های فروش در مواقع شلوغی نباید جزو دغدغه‌های شما باشد. دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند همه این کارها را آسان‌تر از گذشته برایتان انجام دهد.

 

یک دستیار هوشمند شخصی:

 ساده‌ترین کاری که دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند برای مجموعه فروشگاه‌های شما بکند، استفاده به عنوان یک PDA است؛ دستگاهی که همراه کارکنانتان است تا اجناس مورد نیاز قفسه‌های داخل فروشگاه را به وسیله آن از انبار داخلی سفارش بدهند. به محض خالی شدن قفسه، مسئول هر کدام از بخش‌های فروشگاه کد قفسه فروش و تعداد محصول مورد نظر را در نرم‌افزار ثبت سفارش داخلی درج می‌کند و اطلاعات در لحظه وارد سیستم انبارداری شده و در کوتاه‌ترین زمان و بدون تردد بی‌مورد کارکنان به انبار، قفسه‌ها از محصول مورد نظر پر می‌شوند. حالا تمام این عملیات در نرم‌افزارهای انبارداری مرکزی هم ثبت شده و دیگر لازم نیست مسئول انبار یک‌بار دیگر اطلاعات تکراری را وارد کند. دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند به سامانه‌های حسابداری، انبارداری، ERP و سایر سامانه‌های داخلی شما متصل شود و قسمتی از عملیات را به عهده بگیرد.

یک صندوق فروشگاهی دستی:

دستیار هوشمند کسب‌وکار در مواقع شلوغی فروشگاه به تنهایی کار یک صندوق‌فروشگاهی را می‌کند. فقط  کافی است یکی ازهمکاران شما  با داشتن این دستگاه بارکد اجناس داخل سبد فروشگاهی مشتریان را اسکن و صورت‌حساب فروش را چاپ کند و مشتری با کشیدن کارت‌بانکی بر روی پایانه‌فروش دستگاه هزینه خریدش را بپردازد.

 

یک پیشنهاد هیجان انگیز:
 در کنار این‌ها، دستیار هوشمند کسب‌وکار با تمام قابلیت‌ها و امکانات فراوان‌اش دستگاه کارت‌خوان سیار و هوشمندی است که می‌توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارت‌خوانی که تاییدیه‌های داخلی و بین‌المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت‌های بانکی هوشمند و کارت‌های مگنت، قابلیت‌هایی دارد که به خاطر آنها بیشتر از سایر دستگاه‌ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب‌وکار خواهد بود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش‌های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهدداشت.
 حتماً مشتریان شما تجربه شگفت‌انگیز خرید از فروشگاه شما با همکاری دستیار هوشمند کسب‌وکار را به خاطر خواهند سپرد و برای دیگران تعریف خواهند کرد.

کارتخوان اندرویدی

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.