• English
  • English
توتان پی
  • English

دستگاه‌های پایانه‌فروش اندرویدی، انقلابی در دنیای پرداخت‌الکترونیکی ایجاد کرده‌اند که تاثیر آن
در ابعاد مختلفی به صورت روز افزون قابل مشاهده است.
توتان به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در حوزه پرداخت، مدل‌های بسیار کارآمد و موثر دستگاه‌های پایانه‌فروش
پرداخت اندرویدی را ارایه می‌کند.

پایانه‌فروش اندرویدی صنعتی i9000s

i9000s یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های پایانه‌فروش اندرویدی است. این دستگاه علاوه بر آنکه تمام ویژگی‌های یک ترمینال پرداخت و بانکی را داراست یک PDA صنعتی با سیستم عامل اندروید است. ویژگی ضدضربه بودن آن، این دستگاه را در تمام دنیا ممتاز و ویژه نموده که جایگزینی ندارد.

پایانه‌فروش اندرویدی i9100

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌­تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک، نیازمندی­‌های پرداخت و تجارت‌الکترونیکی را برآورده کند.
با این دستگاه یک دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه پایانه فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

پایانه‌فروش تبلت اندرویدی C960F

صفحه بزرگ و ۱۰.۱ اینچی این دستگاه، امکان کاربردهای چند رسانه‌ایی (Multimedia) به همراه کاربردهای پرداخت‌الکترونیکی بر مبنای قابلیت‌های اندروید را فراهم می‌کند. با پایانه‌فروش تبلت اندرویدی، شما یک سلف‌سرویس قدرتمند و ارزان در اختیار دارید.

در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌کنیم.

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان عملا یک دستگاه هوشمند و فراتر از یک کارتخوان ساده است که عملیات ساده پرداخت را انجام می‌دهد. این دستگاه‌ها، قابلیت نصب نرم‌افزار حسابداری، بارکدخوان، قابلیت مکالمه به عنوان تلفن‌همراه، پرینتر، امکان مکان‌یابی و امکانات مکمل را در دسترس شما قرار می‌دهد. نرم‌افزارهای مجموعه ما در قالب اپلیکیشن قابلیت نصب روی تلفن‌های هوشمند را دارند، به‌ این‌ ترتیب تمام فرایندهای مالی یک مجموعه اعم از پرداخت، رزرو و ثبت سفارش به‌صورت اختصاصی برای هر کسب‌وکار تعریف‌شده و تنها به کمک خدمات پایانه‌فروش اندرویدی مدیریت می‌شوند. شما به کمک این سخت‌افزار و نرم‌افزارهای اختصاصی تعریف‌شده برای کسب‌وکار خودتان به‌راحتی می‌توانید فرایندهای مالی مثل صدور فاکتور و پرداخت کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرار گیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی‌های پرداخت و تجارت‌ الکترونیکی را برآورده کند.

با این دستگاه یک دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

زیست بوم توتان

توتان استور (زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان)  

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی (Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان، به بی‌نهایت فکر کنید.

توکاپی

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می­‌توانید تجربه کنید.

توکاپی

ما در توتان با ارایه راه‌کارهای خلاقانه و بدیع
به بهبود تجربه کاربران حوزه مالی و پرداخت کمک کنیم.

بپرداز

سرویس پرداخت بدون حضور کارت

راه‌­گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه‌­های مجازی

مشتری مداری توتان

خدمات باشگاه مشتریان  

 پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می­‌شوند.

در توتان‌پی بر اساس چشم‌انداز و ارزش‌های گروه توتان، ما همواره سعی خواهیم کرد که در خدمات خود امکان بهره‌برداری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را فراهم نماییم.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.