• English
  • English
توتان پی
  • English

بپرداز

ابزار مناسب کسب‌وکارهای فعال در شبکه‌های مجازی و اینترنت

توسعه معاملات در شبکه‌های مجازی واقعیتی انکارناپذیر است و بسیاری از فروشندگان کالا و خدمات در این شبکه‌ها اصولا فاقد وب‌سایت هستند. توتان سرویس فوق­‌العاده «بپرداز» را برای این گروه از فروشندگان طراحی کرده‌است، اما استفاده از آن محدود به این نوع از فروشندگان نیست و هر کسب‌­وکاری از آن می‌­تواند بهره‌مند شود. این خدمت در واقع پرداخت بدون حضور کارت است و برای هر کسب­‌وکاری می­‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. توصیه می‌­کنیم حتما با این خدمت آشنا شوید. بی‌­شک متقاضی آن خواهید شد.

کسب‌وکارهای فعال در شبکه‌های مجازی که فاقد سایت هستند و کسب‌وکارهای اینترنتی که تمایل دارند مشتری پرداخت خود را مستقل از زمان سفارش پرداخت کند، متقاضی سرویس «بپرداز» توتان هستند.

در این سرویس پذیرنده می‌تواند برای خریدار خود لینک پرداخت را ساخته و برای او ارسال نماید. خریدار با استفاده از این لینک، به صفحه پرداخت سرویس بپرداز رفته و پرداخت خود را انجام خواهد داد. برای استفاده از این سرویس شما می‌توانید هم از صفحه‌وب و هم از اپلیکیشن موبایلی «بپرداز» استفاده نمایید.

انواع لینک‌های پرداخت سرویس بپرداز

لینک محصول

لینک محصول: در این نوع لینک، پذیرنده برای محصولات خود یک لینک ساخته و در اختیار خریداران قرار می‌دهد. در این لینک مبلغ و مشخصات محصول توسط پذیرنده تعیین می‌شود.

لینک شخصی

لینک اشخاص: در این نوع لینک، پذیرنده برای اشخاص و خریداران خود یک لینک با مبلغ مشخص ساخته و برای آن‌ها ارسال می‌نماید. در این لینک مبلغ و مشخصات شخص توسط پذیرنده تعیین می‌شود.

پرداخت آنلاین

لینک پرداخت: در این نوع لینک، پذیرنده لینک پرداخت بدون مبلغ مشخص را برای خریداران خود ارسال می‌نماید. در این لینک مبلغ پرداخت و مشخصات توسط خریدار تعیین می‌شود.

توتان

شما برای استفاده از سرویس بپرداز ابتدا باید پذیرنده توتان باشید. در صورتی که تاکنون پذیرنده توتان نشده‌اید، با استفاده از این لینک می‌توانید ثبت‌نام کرده و پذیرنده درگاه پرداخت اینترنتی توتان شوید. بعد از آن سرویس بپرداز در اختیار شماست.

برای درخواست درگاه پرداخت اینترنتی خود از این لینک استفاده نمایید:

مراحل دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین:

۱- تکمیل فرم و ارایه اطلاعات اولیه توسط متقاضی

۲- دریافت اطلاعات تکمیلی و بررسی مدارک و احرازهویت متقاضی

۳- عقد قرارداد

۴- راه‌اندازی درگاه و انجام تراکنش

تصور ساده
بپرداز

سرویس بپرداز

اپلیکیشن موبایلی سرویس بپرداز در حال حاضر فقط بر روی سیستم عامل اندروید وجود دارد که برای دانلود آن از لینک زیر می‌توانید استفاده نمایید:  

 

مزایای سرویس بپرداز

هر کدام از این مزایا را می‌­توانید در زمان درخواست سرویس بپرداز تقاضا نمایید تا هم‌­زمان با ارایه خدمت بپرداز، خدمات زیر بر روی آن­ فعال شود.

دریافت گزارشات متنوع روی پنل اختصاصی

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان انواع گزارشات آماده‌شده برای مدیریت تراکنش‌­های خود را می­‌توانند از پنل اختصاصی خود دریافت نمایند. در صورت نیاز به گزارشات خاص نیز توتان آمادگی دارد این گزارشات را در صورت توافق با پذیرندگان برای آن­‌ها پیاده‌­سازی نماید.

تسهیم تراکنش درگاه پرداخت اینترنتی

خدمات تسهیم وجوه حاصل از تراکنش

توتان یکی از کامل‌­ترین زیرساخت‌­های لازم برای ارایه خدمات تسهیم‌وجوه را داراست. با توجه به انواع و اقسام مشارکت‌­هایی که در کسب‌­وکارهای امروزی رخ می‌­دهد نیاز به تسهیم‌وجوه حاصل از تراکنش روزبه­‌روز بیشتر و پیچیده‌­تر می­‌شود. در توتان سه روش تسهیم تراکنش وجود دارد:

۱- تسهیم‌تراکنش به صورت پیش‌­فرض ثابت

۲- تسهیم‌تراکنش به صورت داینامیک و با استفاده از سامانه خود پذیرنده

۳- تسهیم‌تراکنش به صورت دستی و از طریق پنل اختصاصی پذیرنده

این خدمت را باید تجربه‌کنید تا به کیفیت آن پی‌ببرید.

تسویه زمان‌دار

برخی از کسب­‌وکارها نیاز دارند تا تسویه وجوه حاصل از تراکنش خود را با تاخیر و مثلا بعد از تحویل کالا به مشتری انجام داده و آن تراکنش‌­ها را بعد از تحویل، تسویه نمایند. هم‌زمان با تسویه زمان‌­دار می‌­تواند تسهیم تراکنش هم انجام شود و همچون تسهیم تراکنش سه روش برای آن وجود دارد:

۱- تسویه زمان­‌دار تراکنش به صورت پیش­‌فرض ثابت

۲- تسهیم تراکنش به صورت داینامیک و با استفاده از سامانه خود پذیرنده

۳- تسهیم تراکنش به صورت دستی و از طریق پنل اختصاصی پذیرنده

استرداد مبالغ تراکنش

استرداد مبالغ تراکنش به خریدار (Refund)

استرداد وجوه‌تراکنش به خریداران یکی از نیازهای روزمره و روبه‌افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی است و یک کسب‌­وکار دیجیتال نیاز دارد که بتواند این خدمت را به صورت اتوماتیک در سامانه خود داشته‌باشد. این خدمت برای پذیرندگان درگاه‌پرداخت‌اینترنتی توتان فراهم‌است و می‌­توانند لذت آن را تجربه نمایند.

امکان ارسال ایمیل و پیامک

ارسال ایمیل و یا پیامک در زمان انجام تراکنش‌­ها، یکی از خدماتی است که بنا به تقاضای پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی قابل ارایه است. در این خدمت پذیرنده می‌­تواند تقاضای ارسال ایمیل و یا پیامک با متن دلخواه خود را داشته‌باشد.

ایمیل و پیامک
باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی

عضویت در باشگاه‌مشتریان

پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان می­‌شوند و از مزایای آن به صورت خدمات خاص و متنوع بهر‌‌‌ه‌­مند می‌شوند. این خدمات روزبه‌روز افزایش می‌­یابند و شما از طریق اپلیکیشن توکاپی می­‌توانید از آن­‌ها مطلع شوید.

خدمت سماوات

ارایه خدمات وفاداری به مشتریان کسب‌­وکارها یکی از ابزارهای ضروری برای رقابت است و توتان امکان ارایه خدمات باشگاه مشتریان توسط پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی به مشتریان خود را در قالب خدمت سماوات فراهم کرده است. فرصت آشنایی با این خدمت را از دست ندهید.

خدمات سماوات درگاه پرداخت بانکی

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

توکاپی

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکیشن می‌توانید تجربه کنید.

هر کسب‌­وکاری، در هر صنعتی به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کند.

توتان انواع خدمات پذیرندگی را ارایه می‌کند:

پذیرندگی دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی)

پذیرندگی درگاه پرداخت اینترنتی

پذیرندگی دستگاه خودپرداز

خدمات باشگاه ‌مشتریان

در صورت استفاده از سرویس بپرداز، شما  به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره­‌مند می‌­شوید.

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی

در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌کنیم

در خبرنامه توتان عضو شوید.