• English
  • English
توتان پی
  • English

ابزار مدیریت‌مالی و حسابداری کسب و کار

شرکت دانش‌بنیان فناوری اطلاعات پارمیس با حدود دو دهه فعالیت در زمینه تولید انواع نرم‌افزارهای حسابداری، مالی و مدیریتی، طیف وسیعی از نرم‌افزارها را طراحی، تولید و عرضه نموده‌است. شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، همواره در تلاش است با بهره‌گیری از نیروهای خلاق، جوان و ارزش‌آفرین و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و بر پایه خواسته‌های اکنون و آینده مشتریان اقدام به تولید نرم‌افزارها و ارایه خدمات مورد نیاز بازار و مشتریان نماید.

نقش نرم‌افزار حسابداری پارمیس در مدیریت کسب‌وکار

تلفیق نرم‌افزارهای حسابداری و دستگاه‌های کارتخوان اندوریدی برای شما امکان کنترل و مدیریت امور مالی را بدون نیاز به تخصص حسابداری به همراه دارد تا فارغ از هرگونه دغدغه برای این امور به پیش‌برد اهداف کسب‌وکار خود بیاندیشید. توتان در نظر دارد با همکاری شرکت‌های ارایه دهنده نرم‌افزارهای حسابداری، نظیر پارمیس روند کاری را برای شما بهبود ببخشد.

انواع نرم‌افزارهای حسابداری پارمیس

نرم‌افزار یکپارچه مالی و مدیریتی پارمیس با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز و مبتنی بر بیش‌از ۱۵ زیر سیستم، زیرساخت نرم‌افزاری برای مدیریت‌مدرن مالی و کسب‌وکار را در ابعاد مختلف و بصورت دیجیتال قرار می‌دهد.

حسابداری شخصی رایگان پارمیس همراه، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های مدیریت مالی شخصی و خانوادگی است که امکان مدیریت جامع درآمدها و هزینه‌های شخصی و خانوادگی را فراهم می‌آورد.

نرم‌افزار حسابداری پارمیس‌پرو، یک بسته نرم‌افزاری مالی برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است که دارای نسخه‌های فروشگاهی، بازرگانی و تولیدی می‌باشد. این نرم‌افزار حسابداری دارای بخش‌های مختلفی مانند حسابداری، خریدوفروش، انبار، دریافت و پرداخت، بانک و چک، تولید و… بوده و با سهولت کاربری که دارد هر فرد عادی با دارا بودن حداقل دانش کسب‌وکار و یا یک حسابدار حرفه‌ای می‌تواند از آن استفاده نموده و نیازهای کسب‌وکار را برآورده نماید.

پارمیس 360، اولین راه‌کار نرم‌افزاری مبتنی بر فضای ابری و کلود است. این راه‌کار شامل پرتال مدیریتی تحت‌وب و اپلیکیشن‌های مختلف است. پرتال تحت‌وب در فضای ابری است که به مدیران، حسابداران و کارشناسان اجازه فعالیت شبانه‌روزی از هر نقطه جغرافیایی را می‌دهد.

برخی از امکانات حسابداری شخصی پارمیس همراه:

 

  • مدیریت هزینه و درآمدها
  • حسابداری پیامکی(اندروید)
  • مدیریت هزینه اعضای خانواده، رویداد، پروژه
  • گزارش‌گیری متنوع
  • ثبت اطلاعات حساب بانکی
  • تنظیم یادآور چک و اقساط
  • پشتیبانی از زبان فارسی، عربی و انگلیسی همراه با آموزش

 

نرم افزارهای حسابداری پارمیس
مدیریت پارمیس

نرم‌افزار پارمیس پرو

پارمیس‌پرو نسخه جدیدی از نرم‌افزار پارمیس پلاس است که پس از تولید و تست‌های موفقیت‌آمیز آن، هم اکنون با توقف تولید و فروش نرم‌افزار پلاس در حال عرضه به بازار است. شرکت پارمیس هم‌زمان با تغییرات تکنولوژی و همچنین برآورده نمودن نیازهای جدید کاربران، نسبت به ارتقا ساختار و بستر نرم‌افزارها اقدام کرده و در این راستا با تغییرات گسترده در پارمیس‌پرو توانست گام بسیار مهمی را در افزایش امکانات، بالا بردن سرعت و دقت، سازگاری با سیستم عامل‌های جدید و… بردارد.

نرم‌افزار پارمیس 360

 

 

این راه‌کار شامل پرتال مدیریتی تحت‌وب و اپلیکیشن‌های مختلف است. پرتال تحت‌وب در فضای ابری است که به مدیران، حسابداران و کارشناسان اجازه فعالیت شبانه‌روزی از هر نقطه جغرافیایی را می‌دهد و از طرفی شامل اپلیکیشن‌های فروش مالتی پلتفرم است که امکان نصب روی دستگاه‌های مختلف اندرویدی، ویندوزی مانند صندوق‌های فروشگاهی، کارتخوان‌های اندرویدی و حتی تبلت و گوشی‌های موبایل را داشته و برای صدور فاکتورهای فروش بصورت آنلاین و آفلاین استفاده می‌شود. فروشگاه اینترنتی و زیر سیستم‌های متنوع دیگر نیز در این راه‌کار در دسترس می‌باشند.

پارمیس

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در توتان­‌پی، ما برای ایجاد تمایز و ارتقای کیفیت در ارایه خدمات پرداخت‌الکترونیک تلاش می‌کنیم.

توتان انواع خدمات پذیرندگی را ارایه می‌کند:

پذیرندگی دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی)

پذیرندگی درگاه پرداخت اینترنتی

پذیرندگی دستگاه خودپرداز

عضویت در باشگاه‌مشتریان

در صورت استفاده از سرویس بپرداز، شما به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوید.

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی

ما در توتان با ارایه راه‌کارهای خلاقانه و بدیع به بهبود تجربه کاربران حوزه مالی و پرداخت کمک می‌کنیم.

در خبرنامه توتان عضو شوید.