• English
  • English
توتان پی
  • English

دفاتر خدمات الکترونیک شهر و پیشخوان

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان قابلیت‌های متفاوتی دارد که اسکنر اثر انگشت، امکان ثبت امضای دیجیتال و قابلیت خواندن اطلاعات تراشه کارت‌های هوشمند از جمله آنهاست.

دفاتر خدمات الکترونیک شهر و پیشخوان

دستیار هوشمند کسب و کار توتان قابلیت های متفاوتی دارد که اسکنر اثر انگشت، امکان ثبت امضای دیجیتال و قابلیت خواندن اطلاعات تراشه کارت های هوشمند از جمله آنهاست.

کاربرد دستگاه هوشمند کسب‌وکار در دفاتر خدمات الکترونیک شهر و پیشخوان:

دفاتر خدمات الکترونیک شهر:

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان قابلیت‌های متفاوتی دارد که اسکنر اثر انگشت، امکان ثبت امضای دیجیتال و قابلیت خواندن اطلاعات تراشه کارت‌های هوشمند از جمله آن‌هاست. این دستگاه می‌تواند در دفاتر خدمات الکترونیک شهر به سرعت انجام کارهای مراجعان و تسریع در دریافت خدمات کمک کند. امکان نصب نرم‌افزارهای مختلف، قابلیت یک کیوسک همه‌کاره را به دفاتر خواهد داد. کیوسک کوچک و ارزانی که می‌تواند پرداخت صورت حساب‌های مختلف و عوارض متفاوت را هم از طریق نرم‌افزار و هم از طریق کارت‌بانکی با سرعت بالاتری مدیریت کرده و انجام دهد.

دفاتر پیشخوان دولت:

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان می‌تواند به تسریع و سهولت در ارایه خدمات به مردم در دفاتر پیشخوان دولت کمک کند. احرازهویت دو عاملی از طریق اسکن اثر انگشت و خواندن تراشه کارتملی هوشمند از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که این دستگاه کوچک همه‌فن‌حریف می‌تواند برای دفاتر شما داشته‌باشد.

در کنار این، دستیار هوشمند می‌تواند به عنوان یک کیوسک برای خدمات آنلاینی که می‌شود در محل دفاتر توسط مشتریان انجام شود به سهولت امور اداری مراجعان و سرعت در ارایه خدمات کارکنان بیفزاید. دستیار هوشمند کسب‌وکار علاوه بر همه این‌ها امکان نوبت‌دهی به مراجعان به تفکیک انواع خدمات و امکان دریافت وجه از طریق کارت‌خوان متصل به چندین حساب متفاوت را هم داراست. در این صورت مشتری می‌تواند تنها با یک‌بار کشیدن کارت علاوه بر پرداخت وجه به حساب‌های دولتی، حق‌الزحمه خدمات دفاتر را هم در لحظه پرداخت کند.

دفاتر خدمات الکترونیک قضایی:

مهم‌ترین کمکی که دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان می‌تواند به مدیران و مراجعان دفاتر خدمات قضایی کند امکان اتصال به سامانه قضایی ثنا و شناسایی افراد از طریق اثر انگشت آن‌ها است. به کمک این دستگاه مدیران دفاتر خدمات قضایی می‌توانند تنها با اسکن اثر انگشت افراد به کلیه سوابق قضایی آن‌ها دسترسی پیدا کنند. به علاوه امکان ابلاغ احکام توسط این دستگاه و امکان اخذ و ثبت امضای دیجیتال هنگام ابلاغ و تحویل احکام از جمله کاربردهایی است که انجام خدمات قضایی را هم برای مدیران دفاتر و هم برای مراجعان دفاتر آسان و لذت‌بخش‌تر می‌کند.

دریافت هزینه خدمات به وسیله کارت‌خوان دستیار هوشمند کسب‌وکار مستقر در باجه‌های دفاتر و نوبت‌دهی آنلاین به مراجعان هم از ویژگی‌هایی است که می‌توان این دستگاه کوچک همه‌کاره را جایگزین چندین دستگاه پرهزینه در دفاتر کرد.

دفاتر خدمات پلیس + ۱۰

دستیار هوشمند کسب‌وکار با قابلیت نصب برنامه‌های ایمن تحت اندروید می‌تواند به عنوان یک وب‌کیوسک کوچک و سیار در دفاتر پلیس + 10 به تسریع در انجام امور اداری مراجعان کمک کند. نوبت‌دهی در لحظه و استفاده از سامانه‌های مجاز توسط مراجعان می‌تواند سرعت انجام کارها در دفاتر پلیس + ۱۰ را بیشتر کند.

به علاوه پشتیبانی از تراشه کارت‌های هوشمند قابلیت خواندن کارت‌خودرو، گواهینامه و کارت‌سوخت را جهت اقدامات مرتبط نظیر گرفتن‌ خلافی به همراه دارد. امکان ثبت و چاپ رسید خدمات، اخذ و ثبت امضای دیجیتال و پرداخت وجه خدمات به حساب‌های دولتی و حساب‌های منتخب مدیران دفاتر از جمله قابلیت‌های دیگر این دستگاه کوچک همه‌کاره است که وجودش در دفاتر پلیس +10 را ضروری می‌کند.

راهکارهای هوشمند توتان درکنار همه این‌ها، توانایی بارگذاری سامانه‌های جدید مورد نیاز دفاتر با استفاده از قابلیت‌های دستگاه هوشمند کسب‌وکار را نیز داراست.

دفاتر خدمات فروش موبایل و اینترنت:

اگر شما مدیر یکی از دفاتر فروش سیم‌کارت اپراتورهای رسمی کشور و یا فروش اینترنت پرسرعت باشید بیش از هر چیز نیاز دارید تا مشتری خود را بشناسید. امکان ثبت اثر انگشت و امکان اخذ امضای‌دیجیتال و پشتیبانی از تراشه کارت‌های هوشمند از جمله امکانات دستیار هوشمند کسب‌وکار است که به کمک شما می‌آید.

شما می‌توانید هنگام فروش سیم‌کارت به وسیله این دستگاه و با استفاده از اثر انگشت و کارت‌ملی، افراد را احراز هویت کنید تا از صحت اطلاعات دریافتی از مشتری اطمینان حاصل نمایید. با امکان کارت‌خوان دستیار هوشمند کسب‌وکار هم می‌توانید وجه خدمات را در هر حسابی که مشخص می‌کنید دریافت کنید.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.