• English
  • English
توتان پی
  • English

دستگاه‌های معرفی شده توسط ما در توتان‌­پی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که برخی ویژگی‌های فنی و عملکردی آن قابل مقایسه با دستگاه­‌های مشابه نیستند، این قابلیت‌های سخت‌افزاری باعث می‌­شود استفاده کاربردی برای کسب‌وکارهای خاص به راحتی تسهیل شده و از طرف دیگر با توجه به نیاز کسب‌وکارها و امکان شخصی‌سازی و طراحی نرم‌افزارهای اختصاصی خدمات و سرویس‌های متنوعی را می‌توان به بازار عرضه داشت.

در توتان‌پی شما همواره می‌توانید به بی‌نهایت فکر کنید

– پذیرندگانی که دستگاه خود را از توتان‌پی تهیه می‌کنند همواره از بالاترین سطح تکنولوژی برخوردارند.

– پذیرندگانی که خدمات پرداخت خود را از توتان دریافت می‌کنند به یک شرکت ارایه دهنده خدمات و یک بانک محدود نیستند و بر اساس سلیقه و شرایط خود آن‌ها را انتخاب می‌کنند. 

– کلیه پذیرندگان می‌توانند از نرم‌افزارهای مرتبط با صنعت فروشگاهی و خدمات جانبی بهره‌مند ‌شوند.

توتان یعنی توسعه و تحقق ایده‌های نوین به نحوی که شما را قادر سازد که به بی‌نهایت فکر کنید.

هر پذیرنده به راحتی و سرعت، می‌­تواند از توتان‌پی پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) دریافت کند.

 اگر یکی از دستگاه‌های  توتان را ندارید ابتدا یکی از انواع دستگاه‌های پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) زیر را انتخاب و از فروشگاه توتان خریداری کنید:

پایانه‌فروش اندرویدی صنعتی i9000s

دستگاه پایانه‌فروش(کارتخوان بانکی) اندرویدی صنعتی

پایانه‌فروش اندرویدی i9100

دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) اندرویدی

پایانه‌فروش تبلت اندرویدی C960F

دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) تبلت اندرویدی

برای درخواست پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) خود از این لینک استفاده نمایید:

مراحل دریافت پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) توتان  به صورت آنلاین

۱- خرید دستگاه

۲- تکمیل‌فرم و ارایه اطلاعات اولیه توسط متقاضی

۳- دریافت اطلاعات تکمیلی و بررسی مدارک و احرازهویت متقاضی توسط توتان‌پی

۴- عقد قرارداد

۵- تعریف و ارسال دستگاه

 

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان عملا یک دستگاه هوشمند و فراتر از یک کارتخوان ساده است که عملیات ساده پرداخت را انجام دهد. این دستگاه‌ها، قابلیت نصب نرم‌افزار حسابداری، بارکدخوان، قابلیت مکالمه به عنوان تلفن‌همراه، پرینتر، امکان مکان‌یابی و امکانات مکمل را در دسترس شما قرار می‌دهند. نرم‌افزارهای مجموعه ما در قالب اپلیکیشن قابلیت نصب روی تلفن‌های‌هوشمند را دارند، به‌ این‌ ترتیب تمام فرایندهای مالی یک مجموعه اعم از پرداخت، رزرو و ثبت سفارش به‌صورت اختصاصی برای هر کسب‌وکار تعریف‌شده و تنها به کمک خدمات پایانه‌فروش اندرویدی مدیریت می‌شوند. شما به کمک این سخت‌افزار و نرم‌افزارهای اختصاصی تعریف‌شده برای کسب‌وکار خودتان به‌راحتی می‌توانید فرایندهای مالی مثل صدور فاکتور و پرداخت کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرارگیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی‌های پرداخت و تجارت‌ الکترونیکی را برآورده کند.

با این دستگاه یک دستگاه تلفن‌همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

مزایای پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) توتان


مزایای پذیرندگی
پایانه‌فروش
(کارتخوان بانکی)
توتان

هر کدام از این مزایا را می‌توانید در زمان درخواست پذیرندگی پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) تقاضا نمایید
تا هم‌­زمان با ارایه پایانه‌فروش این خدمات نیز بر روی آن­‌ها فعال شود.

انواع نرم‌افزارهای جانبی

 

پایانه‌فروش اندرویدی توتان یا دستیار هوشمند کسب‌وکار دستگاهی جدید است که می تواند کسب‌وکار شما را مدیریت کند. شما با داشتن این دستیار و نصب نرم‌افزارهای جانبی اعم از انبارداری، حسابداری، فروش و ….، دنیایی از امکانات مورد نیاز برای اداره، بهبود و توسعه کسب‌وکارتان را در اختیار دارید.

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر از همیشه بخرید، بفروشید و وجه کالا یا خدمتتان را دریافت کنید. در همین لحظه نرم‌افزارهای انبارداری و حسابداری‌تان هم به‌روز شده است.
این تجربه یکتاست، توصیه می‌کنیم آن را حتما امتحان کنید.

انواع نرم‌افزارهای سفارش مشتری

 

علاوه بر نرم‌افزارهای جانبی رایج و یا برنامه‌های معمول پرداخت‌الکترونیکی در بازار با دستیار هوشمند کسب‌وکار، شما می‌توانید انواع نرم‌افزارهای خاص خود و حتی با رابط کاربری شخصی‌سازی شده داشته‌باشید.

این امکان شما را در کسب‌وکارتان متمایز می‌کند. اگر دنبال تمایزی هستید که شما را قادر کند به بی‌نهایت فکر کنید و یا کسب‌وکار شما علاوه بر تمایز، فاخر بودن را هم تجربه کند، دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان تنها فرصت شماست.  

این فرصت را از دست ندهید.

درگاه پرداخت انلاین

دریافت گزارشات متنوع روی پنل اختصاصی

 

پذیرندگان توتان انواع گزارشات آماده‌شده برای مدیریت تراکنش‌های خود را می‌توانند از پنل اختصاصی خود دریافت نمایند. در صورت نیاز به گزارشات خاص نیز توتان آمادگی‌دارد این گزارشات را در صورت توافق با پذیرندگان برای آن­‌ها پیاده‌­سازی نماید.

خدمات تسهیم وجوه حاصل از تراکنش

 

توتان یکی از کامل‌­ترین زیرساخت‌­های لازم برای ارایه خدمات تسهیم وجوه را داراست. با توجه به انواع و اقسام مشارکت­‌هایی که در کسب­‌وکارهای امروزی رخ می­‌دهد نیاز به تسهیم وجوه حاصل از تراکنش روزبه­‌روز بیشتر و پیچیده­‌تر می‌­شود. این خدمت را باید تجربه کنید تا به کیفیت آن پی‌ببرید.  

پایانه فروش اندروید

سرویس «بپرداز»

 

سرویس بپرداز توتان امکان پرداخت در هر زمان و هر مکان را برای شما فراهم می‌نماید. با این سرویس فوق‌العاده شما قادر خواهیدبود از مشتری خود در هر زمان و در هر مکان مبلغ خود را دریافت کنید حتی اگر او نزدیک شما هم نباشد. این خدمت در واقع پرداخت بدون حضور کارت است که می‌تواند برای هر کسب­‌وکاری مورد استفاده قرارگیرد. این سرویس بر روی دستگاه‌های اندرویدی توتان قابل استفاده‌است.

 

توصیه می‌­کنیم حتما با این خدمت آشنا شوید. بی‌­شک متقاضی آن خواهیدشد.

عضویت در باشگاه‌مشتریان

پذیرندگان درگاه‌پرداخت‌اینترنتی توتان به صورت خودکار عضو باشگاه‌مشتریان توتان می­‌شوند و از مزایای آن به صورت خدمات خاص و متنوع بهر‌‌‌ه‌­مند می‌شوند. این خدمات روزبه‌روز افزایش می‌­یابند و شما از طریق اپلیکیشن توکاپی می­‌توانید از آن­‌ها مطلع شوید.

باشگاه مشتریان خدمات پرداخت اینترنتی
خدمات دپا در پایانه‌های فروشگاهی

دپا، راه‌حل اختصاصی دریافت و پرداخت توتان

دپا که کوتاه‌واژه «دریافت و پرداخت‌الکترونیکی» است، راه‌حل اختصاصی توتان برای مدیریت پرداخت الکترونیکی پذیرندگان است. این راه‌حل شامل دو خدمت کاوش و سماوات است که تاکنون برای بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور پیاده‌سازی شده است.

پرداخت شناسه‌دار

شناسه‌­دار کردن دریافت‌های هر کسب‌­وکار تقریبا به یکی از نیازهای ضروری کسب‌وکارها تبدیل شده‌است. توتان با معرفی خدمت کاوش (کسب الکترونیکی وجوه شناسه­‌دار که یکی از مجموعه خدمات دپاست) یکی از پیشگامان توسعه این خدمت در کشور به شمار می­‌رود. این امکان به پذیرندگان امکان مدیریت آسان­‌تر و متمایز حساب­‌های خود را می‌دهد. 

خدمت سماوات

ارایه خدمات وفاداری به مشتریان کسب‌­ و کار یکی از ابزارهای ضروری برای رقابت است و توتان امکان ارایه خدمات باشگاه مشتریان توسط پذیرندگان توتان  به مشتریان خود را در قالب خدمت سماوات فراهم کرده‌است. فرصت آشنایی با این خدمت را از دست ندهید.

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی(Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان به بی‌نهایت فکر کنید.

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی(Retail Ecosystem)  فراهم نموده است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان به بی‌نهایت فکر کنید.

توکاپی

 

اپلیکیشن اندرویدی خدمات توتان 

خدمات خاص و متنوع توتان برای اعضای توکاپی را در این اپلیکشن می‌توانید تجربه کنید.

سرویس پرداخت بدون کارت

راه‌­گشا برای پرداخت در هر زمان و در هر مکان

خدمت ایده‌­آل فروشندگان شبکه‌­های مجازی

بپرداز
پرداخت

خدمات باشگاه‌مشتریان

پذیرندگان توتان به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان توتان شده و از خدمات خاص و متنوع آن بهره‌­مند می‌­شوند.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهند. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.