• English
  • English
توتان پی
  • English

بانک‌ها و موسسات مالی

دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند نقش یک کیوسک بانکی را در شعبه‌های بانک‌ها و موسسات‌مالی و اعتباری بازی کند.

بانک‌ها و مؤسسات مالی

دستیار هوشمند کسب‌وکار می‌تواند نقش یک کیوسک بانکی را در شعبه‌های بانک‌ها و موسسات‌مالی و اعتباری بازی کند.

کاربرد دستگاه هوشمند کسب‌و‌کار در بانک‌ها و موسسات مالی:

 

کیوسک کوچک همه‌کاره:

دستیار هوشمند کسب‌و‌کار می‌تواند نقش یک کیوسک بانکی را در شعبه‌های بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بازی کند و انجام کلیه خدمات بانکی دارای مجوز استفاده توسط مشتری را بدون دخالت کارکنان شعب به عهده بگیرد.

هویت مشتری را احراز کنید:

دستیار هوشمند کسب‌و‌کار در کنار کلیه سیستم‌های بانکی می‌تواند نقش یک دستیار احراز هویت برای کارکنان را داشته باشد. کارمندان شعب می‌توانند به وسیله این دستگاه هنگام افتتاح حساب، نمونه امضا و اثر انگشت و حتی عکس مشتری را ثبت کنند و در مراجعه‌های بعدی با استفاده از اثر انگشت و کارت‌ملی هوشمند، هویت افراد را احراز و نسبت به ارایه خدمات به آن‌ها اقدام کنند.

 

تجارت الکترونیک
دید دیجیتال

یک کارتخوان حرفه‌ای:

 در کنار این موارد، دستیار هوشمند کسب‌وکار با تمام قابلیت‌ها و امکانات فراوان‌اش دستگاه کارت‌خوان سیار و هوشمندی است که می‌توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارتخوانی که تاییدیه‌های داخلی و بین‌المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت‌های بانکی هوشمند و کارت‌های مگنت، قابلیت‌هایی دارد که به خاطر آن‌ها بیشتر از سایر دستگاه‌ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب‌وکار خواهد بود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش‌های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهدداشت.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهد. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

محصولات

در خبرنامه توتان عضو شوید.