• English
 • English
توتان پی
 • English
slide-6d5db11
slide-be14da1

دستگاه‌های معرفی شده توسط ما در توتان‌­پی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که برخی ویژگی‌های فنی و عملکردی آن قابل مقایسه با دستگاه­‌های مشابه نیستند، این قابلیت‌های سخت‌افزاری باعث می‌­شود استفاده کاربردی برای کسب‌وکارهای خاص به راحتی تسهیل شده و از طرف دیگر با توجه به نیاز کسب‌وکارها و امکان شخصی‌سازی و طراحی نرم‌افزارهای اختصاصی خدمات و سرویس‌های متنوعی را می‌توان به بازار عرضه داشت.

قابلیت‌های کاربردی i9100

 
 • باتری قوی با قابلیت شارژ سریع، ۵۶۰۰mAh کارکرد طولانی باتری را تضمین کرده و امکان کار تا بیش از ۸
 • چاپگر پرسرعت و امکان نصب اسکنر اثر انگشت،
 • امکان اتصال به اینترنت از طریق WiFi و (GPRS (4G
 • امکان نصب نرم‌افزارهای فروش
 • حسابداری، انبارداری و هر برنامه مرتبط به صورت توامان با برنامه‌های پرداخت الکترونیکی 

قابلیت‌های کاربردی i9000

 
 • مقاوم در قبال افتادن از فاصله ۱۳۰ سانتی‌متری
 • باتری قوی با قابلیت شارژ سریع، ۵۶۰۰mAh کارکرد طولانی باتری را تضمین کرده و امکان کار تا بیش از ۸
 • چاپگر پرسرعت و امکان نصب اسکنر اثر انگشت،
 • امکان اتصال به اینترنت از طریق WiFi و (GPRS (4G
 • امکان نصب نرم‌افزارهای فروش
 • حسابداری، انبارداری و هر برنامه مرتبط به صورت توامان با برنامه‌های پرداخت الکترونیکی 

پایانه‌فروش اندرویدی صنعتی i9000s

دستگاه پایانه‌فروش(کارتخوان بانکی) اندرویدی صنعتی

پایانه‌فروش اندرویدی i9100

دستگاه پایانه‌فروش (کارتخوان بانکی) اندرویدی

فرم زیر را پر کنید و ۱۰درصد هدیه بگیرید.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان، دست‌یار هوشمند کسب‌وکار

پایانه‌فروش اندرویدی توتان عملا یک دستگاه هوشمند و فراتر از یک کارتخوان ساده است که عملیات ساده پرداخت را انجام دهد. این دستگاه‌ها، قابلیت نصب نرم‌افزار حسابداری، بارکدخوان، قابلیت مکالمه به عنوان تلفن‌همراه، پرینتر، امکان مکان‌یابی و امکانات مکمل را در دسترس شما قرار می‌دهند. نرم‌افزارهای مجموعه ما در قالب اپلیکیشن قابلیت نصب روی تلفن‌های‌هوشمند را دارند، به‌ این‌ ترتیب تمام فرایندهای مالی یک مجموعه اعم از پرداخت، رزرو و ثبت سفارش به‌صورت اختصاصی برای هر کسب‌وکار تعریف‌شده و تنها به کمک خدمات پایانه‌فروش اندرویدی مدیریت می‌شوند. شما به کمک این سخت‌افزار و نرم‌افزارهای اختصاصی تعریف‌شده برای کسب‌وکار خودتان به‌راحتی می‌توانید فرایندهای مالی مثل صدور فاکتور و پرداخت کسب‌وکار خود را مدیریت کنید.

این دستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کارکردهای متنوع آن می‌‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های تجاری مورد استفاده قرارگیرد و انتظارات بیشتر پذیرندگان و کاربران، از خرده‌فروشان بزرگ و متوسط گرفته تا کسب‌وکارهای کوچک و نیازمندی‌های پرداخت و تجارت‌ الکترونیکی را برآورده کند.

با این دستگاه یک دستگاه تلفن‌همراه و یک دستگاه پایانه‌فروش در ابعاد جیبی در اختیار شماست.

انواع نرم‌افزارهای جانبی

 

پایانه‌فروش اندرویدی توتان یا دستیار هوشمند کسب‌وکار دستگاهی جدید است که می تواند کسب‌وکار شما را مدیریت کند. شما با داشتن این دستیار و نصب نرم‌افزارهای جانبی اعم از انبارداری، حسابداری، فروش و ….، دنیایی از امکانات مورد نیاز برای اداره، بهبود و توسعه کسب‌وکارتان را در اختیار دارید.

دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر از همیشه بخرید، بفروشید و وجه کالا یا خدمتتان را دریافت کنید. در همین لحظه نرم‌افزارهای انبارداری و حسابداری‌تان هم به‌روز شده است.
این تجربه یکتاست، توصیه می‌کنیم آن را حتما امتحان کنید.

انواع نرم‌افزارهای سفارش مشتری

 

علاوه بر نرم‌افزارهای جانبی رایج و یا برنامه‌های معمول پرداخت‌الکترونیکی در بازار با دستیار هوشمند کسب‌وکار، شما می‌توانید انواع نرم‌افزارهای خاص خود و حتی با رابط کاربری شخصی‌سازی شده داشته‌باشید.

این امکان شما را در کسب‌وکارتان متمایز می‌کند. اگر دنبال تمایزی هستید که شما را قادر کند به بی‌نهایت فکر کنید و یا کسب‌وکار شما علاوه بر تمایز، فاخر بودن را هم تجربه کند، دستیار هوشمند کسب‌وکار توتان تنها فرصت شماست.  

این فرصت را از دست ندهید.

درگاه پرداخت انلاین

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی(Retail Ecosystem)  فراهم نموده‌است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان به بی‌نهایت فکر کنید.

زیست‌بوم خرده‌فروشی توتان 

 

توتان برای شما یک زیست‌بوم خاص خرده‌فروشی(Retail Ecosystem)  فراهم نموده است. در این زیست‌بوم انواع سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات صنعت خرده‌فروشی قابل دسترسی است. در این زیست‌بوم هر آن‌چیزی که در صنعت خرده‌فروشی مورد نیاز شماست، قابل تامین است.

با توتان به بی‌نهایت فکر کنید.

توتان اعتقاد دارد باید بهترین خدمات پشتیبانی را به پذیرندگان خود ارایه دهند. پذیرندگان توتان با استفاده از «مرکز تماس توتان»
می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت کرده و آن‌ها را پیگیری نمایند.

کانال‌های مرکز تماس توتان

توکاپی

در این اپلیکیشن، یک بخش خدمات پذیرندگان وجود دارد که برای پذیرندگان توتان فعال است. در این بخش پذیرندگان علاوه بر دریافت گزارشات و خدمات باشگاه مشتریان، می‌توانند درخواست‌های پشتیبانی خود را نیز مطرح و پیگیری نمایند. 

خدمات پذیرندگی

کارشـناسان مرکز امداد مشـتریان توتان پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات پذیـرندگان توتان هستند. پذیـرندگان توتــان در تماس با این مرکز هم می‌توانند مسایل خود را مطـرح نمایند و هم از مرحله انـجام آن‌ها مطلع شوند.

با استفاده از آیکون مرکز تماس در این سایت، پذیرندگان توتان به سامانه «مرکز تماس توتان» دسترسی دارند و می‌توانند هم نیازهای پشتیبانی خود را مطرح کنند و هم گزارشات مورد نیاز را دریافت کنندو هم از خدمات باشگاه مشتریان بهره‌مند شوند.

مرکز تماس توتان

پل ارتباطی پذیرندگان با توتان

در خبرنامه توتان عضو شوید.