کسب و کارهای کوچک

اگر شما یک کسب و کار کوچک و یا یک فروشگاه محلی دارید فارغ از اینکه چه می فروشید، به چند سامانه نرم افزاری نیاز دارید.

کسب و کارهای کوچک هم نیاز به مدیریت دارند:

چه کسی قرار است به شما کمک کند؟

اگر شما یک کسب و کار کوچک و یا یک فروشگاه محلی دارید فارغ از اینکه چه می فروشید، به چند سامانه نرم افزاری نیاز دارید. شما به نرم افزار حسابداری، انبارداری و حتی باشگاه مشتریان نیاز دارید. برای استفاده از این نرم افزارها باید از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید که فضای زیادی از پیشخوان فروشگاه شما خواهند گرفت. دستیار هوشمند کسب و کار قرار است به شما کمک کند؛ دستگاه کوچکی که همیشه پیش شماست تا بتوانید به وسیله آن بارکد محصولات را اسکن کنید، صورت حساب مشتری را صادر کنید و با استفاده از کارت مشتری وجه محصولات خریداری شده را در حسابتان دریافت کنید.

در همه فروشگاه‌ها کلیه کارها به وسیله صندوق فروشگاهی، بارکد اسکنر، پرینتر و دستگاه کارت خوان انجام می‌شود و این شما هستید که با هزینه ای نزدیک به یک پنجم هزینه خرید همه این تجهیزات، همه این کارها را فقط با دستیار هوشمند کسب و کار انجام داده اید؛ دستگاهی که کلیه عملیات شما را در نرم افزارهای حسابداری و انبارداری تان بروز و شما را از سر و کله زدن با عدد و رقم جداول مالی خلاص خواهد کرد.

فروش آنلاین را تجربه کنید:

در کنار اینها اگر شما یک دستیار هوشمند کسب و کار داشته باشید می توانید نرم افزار فروش آنلاین ویژه خود را هم بر روی آن مدیریت کنید. به کمک همین دستگاه همه کاره از محصولاتتان تان عکس بگیرید، بارکدشان را اسکن، مشخصات و قیمت آن را وارد و با یک اشاره در صفحه فروشگاه آنلاینتان بارگذاری کنید. شما حتی این امکان را دارید که در هر لحظه که اراده کنید جشنواره تخفیف های ویژه فروشگاه خودتان را برگزار کنید. مشتری شما می تواند مبلغ صورتحساب را هم به صورت آنلاین و هنگام سفارش پرداخت کند و هم به وسیله کارت بانکی با استفاده از دستیار هوشمند کسب و کار کوچکی که همراه پیک شماست در محل خودش.

هیچ وقت فکر می‌کردید که با یک دستگاه کوچک و ارزان بتوانید کسب و کارتان را اینقدر توسعه بدهید؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.