کسب و کارهای خانگی

ما با پیشنهاد استفاده از دستیار هوشمند کسب و کار، تحول در انجام امور کسب و کار کوچک تان را به شما تقدیم می کنیم.

دستیار هوشمند برای کسب و کارهای خانگی:

تحول محدود نیست:

همین که شما دست روی دست نگذاشته اید و کسب و کار خود را راه انداخته اید یعنی به تحول اعتقاد دارید؛ تحول در زندگی و نحوه کسب درآمد. ما با پیشنهاد استفاده از دستیار هوشمند کسب و کار، تحول در انجام امور کسب و کار کوچک تان را به شما تقدیم می کنیم.

مهمترین کاری که یک دستیار هوشمند کسب و کار می‌تواند برای شما بکند به عهده گرفتن حساب و کتاب مال تان است؛ کاری که بدون تعارف خیلی ها به خوبی از پسش بر نمی‌آیند و حوصله اش را ندارند. شما تمام عدد و رقم های خرید اقلام اولیه و فروشتان را در نرم افزار حسابداری که ما به همراه دستیار هوشمند کسب و کار به شما می  دهیم وارد کنید، دستگاه و نرم افزار به کمک هم حسابدار شما هستند و هر وقت که بخواهید می توانند به شما گزارش بدهند.

مدیر فروش داشته باشید:

در کنار این، دستگاه جدید شما می تواند وظیفه مدیریت فروش شما را به عهده بگیرد. به محض دریافت سفارش کار را به دستیار هوشمند کسب و کار بسپارید تا محصول مورد سفارش را از موجودیتان کم کند و به شما بگوید برای تولید محصولات آینده چه چیزهایی می خواهید.

دستیار هوشمند کسب و کار کارت خوان هم هست و مشتری شما می تواند به راحتی در کارتخوان خودتان کارت بکشد و هزینه محصول یا خدمتی که از شما گرفته را پرداخت کند. اگر شما صاحب یکی از دستیارهای هوشمند کسب و کار ما باشید فقط کافیست از تلفن هوشمندتان برای توسعه تبلیغات کسب و کارتان در فضای مجازی و تماس های شخصی استفاده کنید و باقی کارها را به دستیار هوشمند کسب و کار توتان بسپارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.