فروشگاه‌های زنجیره‌ای

ساده ترین کاری که دستیار هوشمند کسب و کار می‌تواند برای مجموعه فروشگاه های شما بکند، استفاده به عنوان یک PDA است

دستگاه هوشمند یوروو در فروشگاه‌های زنجیره‌ای چه نقشی دارد؟

دغدغه تان را فراموش نکنید:

شما مدیرعامل یک فروشگاه زنجیره‌ای هستید و قرار است از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در فروشگاه تان عرضه کنید. انتخاب بهترین تامین کنندگان و بهترین محصولات مهمترین دغدغه شماست. با این دغدغه بزرگ، دیگر انجام درست امور داخلی فروشگاه، صورت وضعیت های مالی و طولانی شدن صف‌های فروش در مواقع شلوغی نباید جزو دغدغه‌های شما باشد. دستیار هوشمند کسب و کار می تواند همه این کارها را آسان تر از گذشته برایتان انجام دهد.

یک دستیار هوشمند شخصی:

 ساده ترین کاری که دستیار هوشمند کسب و کار می‌تواند برای مجموعه فروشگاه های شما بکند، استفاده به عنوان یک PDA است؛ دستگاهی که همراه کارکنانتان است تا اجناس مورد نیاز قفسه های داخل فروشگاه را به وسیله آن از انبار داخلی سفارش بدهند. به محض خالی شدن قفسه، مسئول هر کدام از بخش های فروشگاه کد قفسه فروش و تعداد محصول مورد نظر را در نرم افزار ثبت سفارش داخلی درج می کند و اطلاعات در لحظه وارد سیستم انبارداری شده و در کوتاه ترین زمان و بدون تردد بی مورد کارکنان به انبار، قفسه ها از محصول مورد نظر پر می‌شوند. حالا تمام این عملیات در نرم افزارهای انبارداری مرکزی هم ثبت شده و دیگر لازم نیست مسئول انبار یک بار دیگر اطلاعات تکراری را وارد کند. دستیار هوشمند کسب و کار می‌تواند به سامانه های حسابداری، انبارداری، ERP و سایر سامانه های داخلی شما متصل شود و قسمتی از عملیات را به عهده بگیرد.

فروشگاه های زنجیره ای محصولات

یک صندوق فروشگاهی دستی:

دستیار هوشمند کسب و کار در مواقع شلوغی فروشگاه به تنهایی کار یک صندوق فروشگاهی را می کند. فقط  کافی است یکی ازهمکاران شما  با داشتن این دستگاه بارکد اجناس داخل سبد فروشگاهی مشتریان را اسکن و صورتحساب فروش را چاپ کند و مشتری با کشیدن کارت بانکی بر روی پایانه فروش دستگاه هزینه خریدش را بپردازد.

یک پیشنهاد هیجان انگیز:

 در کنار این ها، دستیار هوشمند کسب و کار با تمام قابلیت ها و امکانات فراوانش دستگاه کارت خوان سیار و هوشمندی است که می توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارتخوانی که تاییدیه های داخلی و بین المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت های بانکی هوشمند و کارت های مگنت، قابلیت هایی دارد که به خاطر آنها بیشتر از سایر دستگاه ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب و کار خواهد بود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهد داشت.

 حتماً مشتریان شما تجربه شگفت انگیز خرید از فروشگاه شما با همکاری دستیار هوشمند کسب و کار را به خاطر خواهند سپرد و برای دیگران تعریف خواهند کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.