شرکت‌های خدمات پرداخت و نرم‌افزاری

دستیار هوشمند کسب و کار توتان یک دستگاه همه کاره با قابلیت های فوق العاده و منحصر به فرد است که در نهایت می تواند به عنوان کارت خوان هوشمند و مگنت به مشتری شما خدمت کند.

کاربرد دستگاه هوشمند کسب و کار برای شرکت‌های خدمات پرداخت و نرم‌افزاری:

کیوسک کوچک همه کاره:

اگر شما یک شرکت خدمات دهنده بانکی باشید حتما برای مشتریانتان دستگاه کارتخوانی می خواهید که بیشترین و بهترین قابلیت ها و خصوصیات را داشته باشد.

دستیار هوشمند کسب و کار توتان یک دستگاه همه کاره با قابلیت های فوق العاده و منحصر به فرد است که در نهایت می تواند به عنوان کارت خوان هوشمند و مگنت به مشتری شما خدمت کند. امکانات متفاوت و اعجاب انگیز این دستگاه، بی شک دستیار هوشمند کسب و کار را پر استفاده ترین پایانه فروش مورد استفاده مشتریان شما خواهد کرد که این خود به بالاتر رفتن تراکنش های زیر مجموعه شما منجر خواهد شد.

راهکارهای هوشمند توتان امکان نگارش رابط کاربری اختصاصی شما بر روی دستگاه و بارگذاری و نصب نرم افزارهای مورد نظرتان را هم داراست که این خود مزیت رقابتی قابل توجهی را برای شما به همراه دارد.

شرکت های نرم افزاری:

اگر شما یک تولیدکننده نرم‌افزار هستید از آشنایی با شما خوشحالیم. دستیار هوشمند کسب و کار توتان به عنوان یک دستگاه همه فن حریف با قابلیت های سخت افزاری شگفت انگیز بدون استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز کاربرانش قدرت تاثیرگذاری و تحول کمی دارد. این نرم افزارها هستند که می‌توانند روحی باشند در کالبد دستگاهی که قرار است روند بسیاری از کسب و کارها را متحول کند. اگر شما تولید کننده و منتشر کننده نرم افزارهای کسب و کار اندرویدی هستید می توانید از این دستگاه برای معرفی و فروش نرم افزارتان به کسب و کارهای مختلف استفاده کنید؛ در واقع شما می توانید با توجه به قابلیت های متفاوت و متنوع و کاربردی دستیار هوشمند کسب و کار، نرم افزارتان را بر روی این دستگاه به عنوان یک پکیج  استثنایی بفروشید و کاری کنید که به خاطر همجواری نرم‌افزار حرفه ای شما و قابلیت های دستگاه، استفاده از نرم‌افزار مورد نظرتان بیشتر شود.

شرکت های پرداخت و نرم افزاری

یک کارت خوان حرفه‌ای:

در کنار این شما میتوانید با حضور در مارکت نرم افزاری اختصاصی دستیار هوشمند کسب و کار توتان عضو گروه محدود ولی حرفه ای خدمات دهنده های نرم افزاری تومان به مشتریان بی شمارش باشید. مارکت اختصاصی نرم‌افزارهای توتان به حرفه ای ترین تولید کنندگان نرم افزارهای کسب و کار خوش آمد می گوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.