شرکت‌های پخش و توزیع

دستگاهی که شما به همکارانتان داده اید نه تنها کار تبلت کارت خوان و پرینتر را می کند بلکه فراتر از انتظار شما به کمک کسب و کار شما و همکارانتان خواهد آمد.

پایانه هوشمند یوروو چه کمکی به شرکت‌های پخش و توزیع کرده است؟

شما پیشرو هستید؟

تصورکنید شما یک شرکت پیشرو در پخش محصولات دارید. ماموران پخش شما چه چیزهایی به همراه دارند؟ معمولاً یک تبلت، یک دستگاه کارت خوان و اگر خیلی حرفه ای باشید یک پرینتر پرتابل بلوتوث برای چاپ صورتحساب ها. حالا تصور کنید همه این دستگاه ها را از همکاران تان بگیرید و به آنها دستگاهی بدهید که به اندازه همان کارت خوان سیار توی دستشان است. بله دستگاهی که شما به همکارانتان داده اید نه تنها کار تبلت کارت خوان و پرینتر را می کند بلکه فراتر از انتظار شما به کمک کسب و کار شما و همکارانتان خواهد آمد.

وقت سفارش گیری است:

 از اعزام بازاریاب به فروشگاه های هدف شما شروع کنیم. بازاریاب های شما با داشتن دستیار هوشمند کسب و کار می‌توانند کلیه محصولات شما را در صفحه نمایش دستگاه به خریدار نشان دهند و همانجا از او سفارش بگیرند؛ سفارشی که در لحظه به انبار اعلام و درسامانه انبار داری شما اعمال می شود. حتی اگر فرآیند توضیح شما به صورت پخش گرم باشد، هر تعداد از هر محصولی که بعد از ثبت در سامانه شما روی دستیار هوشمند کسب و کار از خودرو پخش شما تحویل مشتری شده باشد هم در سامانه انبارداری و مالی شما به صورت آنلاین به روز خواهد شد.

اگر خریدار وقت و حوصله دیدن تعداد بی شمار محصولات شما در نرم افزار سفارشات را ندارد و تنها چند محصول محدود می خواهد، بازاریاب شما جهت سهولت و سرعت در ثبت سفارش به وسیله دستیار هوشمند کسب و کار بارکد محصولات را اسکن و تعداد سفارش را به نام خریدار ثبت می کند، به همین سادگی. بعدتر صورتحساب خریدار را با همین دستگاه به او تحویل می‌دهد و مبلغ خرید به وسیله کارت خریدار بر روی کارت خوان این دستگاه هم در لحظه به حساب شما واریز و تایید کلیه این عملیات با ثبت امضای دیجیتال مشتری بر صفحه‌نمایش دستیار هوشمند کسب و کار توتان انجام می شود.

می دانید همکارانتان در هر لحظه کجا هستند؟

 در کنار این ها، دستیار هوشمند کسب و کار با تمام قابلیت ها و امکانات فراوانش دستگاه کارت خوان سیار و هوشمندی است که می توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارتخوانی که تاییدیه های داخلی و بین المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت های بانکی هوشمند و کارت های مگنت، قابلیت هایی دارد که به خاطر آنها بیشتر از سایر دستگاه ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب و کار خواهد بود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.