خدمات پست

دستیار هوشمند کسب و کار توتان یک ماشین همه کاره دستی است که در تمام مراحل به شما کمک می کند.

ویژگی‌های دستیار هوشمند کسب و کار برای خدمات پستی:

خط‌های راه‌راه روی کارتن‌ها:

سرویس‌های حرفه‌ای پست این روزها کلیه مشخصات صاحبان مرسوله‌ها را به وسیله درج یک بارکد بر روی بسته ها ثبت می کنند. مدیریت تعداد بالای بسته ها از محل فرستنده به انبار و از انبار به محل گیرنده نیاز مند ماشین های متعددی است که علاوه بر هزینه بالای تامین، بعضا قابلیت جابجایی محدودی دارند. دستیار هوشمند کسب و کار توتان یک ماشین همه کاره دستی است که در تمام این مراحل به شما کمک می کند.

شما می توانید با نصب نرم افزار مدیریت تحویل و ارسال مرسولات پستی و با کمک بارکد خوان دو بعدی پرسرعت دستگاه، با همین وسیله علاوه بر مدیریت داخلی انبار مرسولات، روندهای ارسال بسته و مرسولات پستی را با کمترین هزینه، سریع تر و راحت تر کنید. دستیار هوشمند کسب و کار در دست هر کدام از کارکنان بخش ارسال محصولات شما می تواند نقش یک کامپیوتر راهنمای هوشمند را بازی کند. کارکنان شما می توانند با اسکن بارکد محصولات پستی، مشخصات و آدرس گیرنده را دریافت و با کمک مسیریاب دستگاه بهترین مسیر برای رسیدن به او را پیدا کنند. هم شما و هم مشتری می توانید در لحظه ببینید که پیک حامل بسته کجاست و می‌توانید به محض نزدیک شدن به گیرنده با همین دستگاه پیامکی به او بزنید و خبر بدهید مامور پست به محل تحویل مرسوله رسیده است.

خدمات پستی توتان پی

چه فرقی می کند که چه کسی کرایه بدهد؟

اگر فرستنده نحوه پرداخت هزینه ارسال بسته را به صورت پس کرایه انتخاب کرده باشد، دستیار هوشمند کسب و کار به عنوان کارت خوان هزینه حمل و نقل مرسوله را با کارت مشتری به حساب شما واریز می کند. مامور ارسال هم به وسیله همین دستگاه رسید تحویل را برای مشتری چاپ و باز به وسیله همین دستگاه امضای مشتری را در سامانه شما ثبت می کند. دستیار هوشمند کسب و کار همه این مراحل کاری را با بهترین عملکرد برای شما انجام می دهد و با قدرت ۵۶۰۰ میلی آمپر باتری، مامور ارسال شما را هنگام انجام ماموریت های روزانه دست تنها نخواهد گذاشت.