بانک‌ها و مؤسسات مالی

دستیار هوشمند کسب و کار می تواند نقش یک کیوسک بانکی را در شعبه های بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بازی کند

کاربرد دستگاه هوشمند کسب و کار در بانک‌ها و مؤسسات مالی:

کیوسک کوچک همه کاره:

دستیار هوشمند کسب و کار می تواند نقش یک کیوسک بانکی را در شعبه های بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بازی کند و انجام کلیه خدمات بانکی دارای مجوز استفاده توسط مشتری را بدون دخالت کارکنان شعب به عهده بگیرد.

هویت مشتری را احراز کنید:

دستیار هوشمند کسب و کار در کنار کلیه سیستم های بانکی می تواند نقش یک دستیار احراز هویت برای کارکنان را داشته باشد. کارمندان شعب می‌توانند به وسیله این دستگاه هنگام افتتاح حساب، نمونه امضا و اثر انگشت و حتی عکس مشتری را ثبت کنند و در مراجعه های بعدی با استفاده از اثر انگشت و کارت ملی هوشمند، هویت افراد را احراز و نسبت به ارائه خدمات به آنها اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: کاربرد دستگاه هوشمند اندرویدی در استارت آپ‌ها و دفاتر خدمات الکترونیک

احراز هویت بانکی

یک کارت خوان حرفه‌ای:

 در کنار این ها، دستیار هوشمند کسب و کار با تمام قابلیت ها و امکانات فراوانش دستگاه کارت خوان سیار و هوشمندی است که می توانید به مشتریان خود پیشنهاد بدهید؛ کارتخوانی که تاییدیه های داخلی و بین المللی امنیت پرداخت را دارد و علاوه بر امکان پشتیبانی از کارت های بانکی هوشمند و کارت های مگنت، قابلیت هایی دارد که به خاطر آنها بیشتر از سایر دستگاه ها مقبول مشتریان و صاحبان کسب و کار خواهد بود و در نهایت با استفاده بیشتر، تراکنش های بیشتری نسبت به رقبا را برای شما به همراه خواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.