استارت‌آپ ها

اگر شما استارتاپی راه انداخته اید و به فکر توسعه اش هستید کافیست یک بار تمام قابلیت‌های دستیار هوشمند کسب و کار را مرور کنید

به کمک دستیار هوشمند کسب و کار استارت‌آپ خود را مدیریت کنید:

فرض کنیم...

فرض کنیم شما استارتاپی دارید که در آن به کمک چند نفر از کارمندان تان به افراد بیشتری خدمتی ارائه  می کنید. فرض دوم این است که استارتاپ شما بر یک نرم افزار مبتنی است و از این نرم‌افزار قرار است صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر استفاده کنند. اگر شما استارتاپی راه انداخته اید و به فکر توسعه اش هستید کافیست یک بار تمام قابلیت‌های دستیار هوشمند کسب و کار را مرور کنید؛ دستگاهی که انقدر امکانات دارد که میشود برای استفاده از آن ساعت ها بلند بلند فکر کرد و ایده داد. شما برای توسعه کسب و کار جدیدتان می توانید روی این دستگاه حساب ویژه باز کنید.

بیایید کمی با مثال صحبت کنیم:

 مثلاً شما باشگاه ‌مشتریانی دارید که قرار است به آدم‌های زیادی در محل های مخصوصی سرویس‌های متنوعی بدهد. دستیار هوشمند کسب و کار همان چیزی است که می خواهید. می توانید دستگاه را به نمایندگان تان بدهید تا افراد عضو باشگاه تان به وسیله دستگاه کارهای مربوط به باشگاه را انجام دهند. اگر قرار است تخفیف یا پیشنهاد ویژه ای به اعضا بدهید هم این دستگاه می‌تواند تخفیف را اعمال و از صورتحساب پرداختی مشتری کسر و مابقی را به حساب شما واریز کند.

شرکت های کمک‌نوآور و استارت‌آپ

یک مثال دیگر:

شما استارتاپ تاکسی آنلاین دارید. با داشتن دستیار هوشمند کسب و کار، هر کدام از رانندگان شما وسیله ای دارند که به کمک آن می توانند نرم افزار مخصوص رانندگان را مدیریت کنند، مسافر بگیرند، مسیریابی کنند و در نهایت به وسیله کارت بانکی مشتری مبلغ کرایه را در لحظه در حسابشان دریافت کنند؛ به صورتی که به محض کشیدن کارت توسط مشتری حق الزحمه راننده و کمیسیون شما از هم تفکیک شده و در لحظه به حساب هر کدامتان واریز میشود. برای استفاده استارتاپ‌ها از دستیار هوشمند کسب و کار ده ها مثال دیگر هم می‌شود زد، این شمایید که باید نیازتان را پیدا کنید. ما هم کمک تان می کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.